Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

TBD Genel Merkez Başkan Yrd. Ali Yazıcı ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknolojileri Günü Etkinliğimize her zaman ki teşrifleriyle ve katılımlarıyla destek sağlayan TBD Genel Merkez Başkan Yardımcımız “Ali Yazıcı” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızı gerçekleştirdik.

Kendisi ile geçmişten bugüne TBD Antalya Şubesi olarak yaptığımız etkinliğimiz hakkında, dernek olarak bilişim sektöründe ki faliyetlerimizi ve Antalya şubesinin de turizm sektörünün dijital dönüşümüne katkılarını ve bu etkinliğin önümüzdeki yıllarda daha da çok katkı sağlayacağını konuştuk. Bizim için çok önemli olan bu röportajlarımıza çok da kısıtlı bir zamanı olmasına rağmen vakit ayırıp, bizleri onore ettiği içinde ayrıca çok mutlu olduk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.