Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikSiber Güvenlik

Timus İş Ortakları Toplantısı Gerçekleştirildi

Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. tarafından 01-03 Şubat 2024 tarihleri arasında Susesi Luxury Resort Hotel Belek/Antalya’da düzenlenen, “Timus İş Ortakları Toplantısı 2024” başarılı bir organizasyonla gerçekleştirildi.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak davetliler arasında olduğumuz “Timus İş Ortakları Toplantısı”nda katılımcı Bayiler, Partner Firmalar ve Türkiye Ülke Müdürü ile röportajlarımızı gerçekleştirdik. Katılımcılar ile gerçekleştirdiğimiz YouTube videolarımızı, https://www.youtube.com/@BilisimProfesyonelleri kanalından izleyebilirsiniz.

Timus İş Ortakları Toplantısı’na davetlerinden dolayı Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Türkiye Ülke Müdürü Artuğ TİKİÇ‘e ve bu güzel ve başarılı geçen organizasyonda bizlerle ilgilenen Timus Kanal Satış Uzmanı Kıvanç Acar ve Timus Pazarlama & Kurumsal İletişim Yöneticisi Meliha Gemici‘ye teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi


Timus İş Ortakları Toplantısı 2024

Güvenli Gelecek Birlikte Gelecek” mottosu ile Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. tarafından organize edilen 2024 yılı Timus İş Ortakları Toplantısı, Global büyüme stratejilerini paylaşmak ve güçlü iş birliklerini daha da ileriye taşımak üzere Antalya’da, iş ortaklarıyla bir araya gelerek gerçekleştirildi.

Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Kurucusu Tuğrul Tekbulut Açılış Konuşmasını Yaptı

Türkiye’nin bir çok şehrinden gelen bayilerle ve partnerlerle gerçekleşen Timus iş Ortakları Toplantısı 2024‘de açılış konuşmalarını gerçekleştiren Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. Kurucusu Tuğrul Tekbulut Türkiye’de bilişim sektörüne ilham veren kariyer yolculuğunu, Timus’un hikayesini ve vizyonunu değerli sunumlarıyla paylaştı. Ardından Timus Networks CEO’su Pinar Örmeci ise, Timus’un küresel bir markaya dönüşme sürecini ve siber güvenlik sektörünün geleceği #ZeroTrust kavramının önemini aktardı.

Timus iş Ortakları Toplantısı 2024 etkinlik programı, Türkiye Genel Müdürü Artuğ Tikiç ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yiğit Çallı liderliğinde satış ve pazarlama sunumlarıyla devam etti. Sunumlarında 2023 yılının başarılı sonuçları vurgulanırken, 2024 yılı hedefleri de değerli iş ortakları ile paylaşıldı.

KOBİ’lerin neden siber tehditlerin hedefinde olduğu Konuşuldu

Timus Siber Güvenlik Teknolojileri CTO’su Ahmet Polat, Ürün Portfolyo Yöneticisi Cemre Hatipoğlu Tarhan ve Kıdemli Ürün Danışmanı Berkay Balanuye, KOBİ’lerin neden siber tehditlerin hedefinde olduğunu, siber güvenlikte geleceğin nerede olduğunu ve 2023’te gerçekleşen en büyük siber saldırıları ele aldılar. Ayrıca, SASE, SSE ve ZTNA kavramlarına detaylı bir bakış sunuldu. Amerika’da Timus SASE‘nin neler yaptığı anlatıldı, Timus SASE demosu canlı bir şekilde sunumla eş zamanlı olarak gerçekleştirildi ve yeni gelişmeler aktarıldı.

Timus iş Ortakları Toplantısı Partnerleri ile Panel

MSc. Arif Cüheylan moderatörlüğünde Bitdefender ve Narbulut ile gerçekleştirilen panelin ardından sunumlar tamamlandı. Timus Siber Güvenlik Teknolojileri değerli katılımlarından dolayı Barbaros Akkoyunlu ve Bahri Uludağ’a teşekkür etti.

Gerçekleştirilen Ödül Töreninin ardından Sanatçı Ece Seçkin sahneye çıktı.

Timus iş Ortakları Toplantısı Ödül Alanlar:

  • Timus APS Satış Ödülü – Türkiye Birincisi ESBİ Bilişim ve Telekomünikasyon
  • Timus Lokal Distribütör Ciro Ödülü Türkiye Birincisi Art Sistem Bilgisayar ve Güvenlik
  • Timus İş Ortağı Ciro Ödülü – Türkiye Birincisi Rival Yazılım
  • Timus Büyük Ürün Grubu Satış Ödülü Türkiye Birincisi Rival Yazılım
  • Timus İş Ortağı Ciro Ödülü Türkiye Birincisi Rival Yazılım
  • Timus Yeni İş Ortağı Ciro Ödülü Türkiye Birincisi Mutlu Can Yazılım

Timus Siber Güvenlik Hakkında

İşletmenizi ve İtibarınızı Siber Tehditlere Karşı Koruyoruz!

Logo Siber Güvenlik ve Ağ Teknolojileri A.Ş. ünvanıyla 2013 yılında, KOBİ ölçeğinde işletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla kurulduk. 2015 yılında Berqnet markalı ilk ürünümüzün satışına başladık. 2022 yılı itibari ile Berqnet Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş. olarak değişen ünvanımız, global stratejilerimiz doğrultusunda 2023 yılı itibariyle Timus Siber Güvenlik Teknolojileri A.Ş olarak değişti. %100 yerli AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen Firewall (güvenlik duvarı) ve sıfır güven yaklaşımı (zero trust) ile güvenli uzaktan erişimi sağlayan ağ güvenliği platformu ürün gruplarını sunmaktayız. Çözümlerimizi aktif olarak kullanan binlerce işletmenin siber güvenlik, yasalara uyumluluk ve internet yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Deloitte Fast 50’de Yer Alan Tek Siber Güvenlik Markası | 2020 & 2021&2022

Web Sitesi: https://timusnetworks.com/
Web Sitesi: http://www.berqnet.com/

Sektör: Bilgisayar ve Ağ Güvenliği

Uzmanlık Alanları: Information Security, Network Technologies, Research and Development, Software Development, Cyber Security, Firewall Technologies, UTM Products, network security ve unified threat management


Timus iş Ortakları Toplantısı 2024 etkinlik fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.