Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

TOBB Türkiye Yazılım Meclis Başkanı Ertan BARUT ile Röportajımız

Değerli Bilişim Profesyonelleri, Değerli Meslektaşlarımız..

Süper Sponsorumuz” Antalya Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 24. bölümünde; TOBB Türkiye Yazılım Meclisi Meclis Başkanı Ertan BARUT ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Kendisi ile; bugüne kadar mesleki olarak neler yaptığından, bilişim sektöründe daha öncesinde yaptığı çalışmalardan, Bilişim sektöründeki başta Türkiye Bilişim Derneği (TBD) olmak üzere STK‘larımızın öneminden ve bu STK’ların yaptıkları çalışmalardan, TÜYAFED Yazılım Federasyonu‘nun düzenleyeceği uluslararası etkinlikten ve şuan bir seçimle göreve geldiği TOBB Türkiye Yazılım Meclis Başkanı olarak yazılım meclisinin sektörümüz için yaptığı çalışmalar hakkında ve her zaman ki gibi Bilim Profesyonelleri‘ne ve mesleğimize yönelik sohbet ettik.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak yayın hayatımıza başladığımız günden itibaren gönüllü destekleyenler arasında olan Creawork‘ün ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz bu röportaj için bizlere kendi odasını müsade eden İsmail Sait Alpagu‘ya teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz.

Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.