Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru Etkinlik

Turizm Teknoloji Günü Teknoloji Sponsoru Erem Teknoloji

Bu yıl 8.si düzenlenecek olan Turizm Teknoloji Günü Teknoloji Sponsoru Erem Teknoloji oldu

50 yılı aşkın süredir büyük özveri ile çalışan Türkiye Bilişim Derneği (TBD)’nin 2009 yılında kurulan Antalya Şubesi olarak organize edilen ve gelenekselleşen Turizm Teknoloji Günü’nün bu yıl 8.si gerçekleşiyor. Bilişimin Turizm alanına katkılarını, sektör yeniliklerini ve vizyonlarını değerli katılımcılara sunacak ve etkinlik bilişime taraf tüm kesimlere yer verecek.

Erem Teknoloji olarak; bilişim sektörüne yön verecek bu önemli etkinliğin Teknoloji Sponsoru olduğumuzu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Sponsor 4 markamız ile etkinlikte yerimizi alacağımız bu etkinlik 24 Ekim Salı günü Hotel Su’da gerçekleştirilecek ve birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak. Erem Teknoloji’nin Kanal Satış Müdürü Emre Dayanç teknoloji trend sunumu ile değerli misafirlerimize görüşlerini aktaracak.

Teknoloji üreten bir Türkiye için yüksek katılım ve yoğun ilginin beklendiği bu etkinliğe aşağıdaki linki kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Linki: https://turizmteknolojilerigunu.com/


Emre Dayanç Kimdir

Emre Dayanç, 2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Reklamcılık bölümünden başarıyla mezun olduktan sonra pazarlama alanındaki bilgisini daha da ilerletmek amacıyla İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nde Pazarlama yüksek lisans programını tamamlamıştır. Genç Kristal Elma ve Fellis ödüllerine layık görülen Dayanç, yaratıcı pazarlama ve stratejik düşünceye katkılarıyla bilinmektedir.

Kariyerine strateji departmanında hedef kitlenin içgörülerini derinlemesine anlama odaklı olarak adım atan Dayanç, farklı firmalarda edindiği deneyimlerle kısa sürede strateji alanında yer edinmiştir. Son olarak MindShare Türkiye’de Strateji Yöneticisi olarak görev yapmıştır.

Emre Dayanç, şu an Erem Teknoloji‘de Kanal Satış Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Profesyonel kariyerinde kazandığı deneyim ve bilgi birikimiyle iş dünyasına değer katmaya devam ediyor.

Emre Dayanç, 24 Ekim’de gerçekleşecek olan 8. Turizm Teknolojileri Günü etkinliğinde sunumuyla bizlerle olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.