Bilişim ProfesyonelleriManşetManşet YanıRöportajlar

BP Haber Sitesi için “Süper Sponsorluk” Duyurusu

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesini Süpermen Moduna Geçiren “Süper Sponsorluk” Duyurusu

Biga Bilişim‘den Bilişim Profesyonelleri ile “Süper Sponsorluk” Anlaşması

2020 Tarihinden itibaren Bilişim sektörü için gönüllüce haberler, duyurular ve içerikler yayınlayan Haber Sitemiz Bilişim Profesyonelleri ile 2018 yılında kurulan Antalya Biga Bilişim arasında “Süper Sponsorluk” anlaşması yapılmıştır.

Biga Bilişim, haber sitemizin Bilişim Profesyonelleri ile gerçekleştirdiği röportajların çekilmesi ve bu röportajların yayınlanmasının gerçekleştirilmesi amacıyla “çeşitli donanım” ve ” teknik ekipmanlar” ile ulaşım ve diğer masrafların karşılanması şeklinde, 2023-2024 dönemi için Süper Sponsor olmuştur.

Biga Bilişim’in Süper Sponsorluğu ile haber sitemizin ve röportajlarımızın yayınlanması için destek olan diğer sponsorlarımızın destekleriyle bundan böyle süpermen modunda daha çok içerik üretip yayınlayabileceğiz.

Bizleri haber sitemizin yayınlarına ilk başladığımızdan bu yana destekleyen bütün Bilişim Profesyoneli meslektaşlarımız ve sponsorlarımızla birlikte, gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimize çok daha kolay ulaştıran Süper Sponsorumuz Biga Bilişim’e müteşekkiriz.

Biga Bilişim ile Bundan Böyle:

Biga Bilişim ve Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi arasında gerçekleşen bu Süper Sponsorluk anlaşması ile;

2023 – 2024 Dönemi için çekimlerini gerçekleştireceğimiz ÖZEL Serimiz olacak olan bu röportajlarımızı bundan böyle “Biga Bilişim’in sunduğu Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” olarak çekeceğiz ve bu şekilde yayınlayacağız.

Bizlere bu mutluluğu yaşatan, yaptıklarımız ve yapacaklarımız için bizlerde güzel duygular oluşturan Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘e ve Kurucusu Bilal Bozduman‘a Teşekkürlerimizle..

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi
Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni


Biga Bilişim Hakkında

2008 yılında temellerini attığı bilişim sektöründeki yolculuğuna kurumsal kimliği ile 2018 yılında başlayan Antalya Biga Bilişim bireysel ve kurumsal işletmelere Bilişim Teknolojileri çözümleri sunmaktadır.

Antalya Biga Bilişim, müşterilerinin talepleri ve sorunları doğrultusunda en doğru ve uygun seçeneği kaliteli hizmet anlayışı ile sağlamaktadır.

Antalya Biga Bilişim turizm, sağlık ve havacılık gibi çok farklı sektörlerin bilişim ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunmanın yanı sıra farklı firmaların, uygulama entegrasyonu konusunda da danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Bilişim sektörünün önde gelen dünyaca ünlü markalarını bünyesine katan firmamız bu sayede büyümeye gitmiş ve en iyi ürünü en iyi fiyata sağlama hedefiyle hizmet verdiği sektörleri çeşitlendirmiştir.

Bugün Antalya Biga Bilişim yenilikçi ve dinamik yaklaşımları ile Türkiye’nin dört bir yanında bilişim hizmetleri sunan bir firma haline gelmiştir.

Biga Bilişim Hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.antalyabigabilisim.com


Biga Bilişim’in hazırladığı firma tanıtım videosu

2 thoughts on “BP Haber Sitesi için “Süper Sponsorluk” Duyurusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.