Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Otel Programı; Elektraweb

Elektraweb Otel Programı, son 1 yılda referanslarına 1400+ otel katarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen otel programı oldu.

Web Tabanlı Bulut Otel Programı

Türkiye’nin ilk web tabanlı bulutta çalışan otel programı olan Elektraweb, son 1 yılda referanslarına 1400+ otel katarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen otel programı oldu.

Toplamda 1800+ otel referansına kavuşan Elektraweb’in CEO’su ve Teknoloji Geliştirme Grubu Başkanı Sn. Kemal Oral “ Elektraweb, 2020 yılında başladığı yolculuğuna büyük başarılarla devam ediyor. 2 yıl gibi çok kısa bir süre içinde Türk turizm teknolojilerinde büyük değişimlere liderlik ettik. Web tabanlı teknolojilerin otel yönetimi gibi kapsamlı süreçlerde ne kadar tasarruflu, satışları artıran, riskleri minimize eden ve hızlı sistemler olduğunu gösterdik. Hem kullanıcılarımızın memnuniyetinden, hem referans sayımızın hızlı artışından hem de aldığımız ödüllerden doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz. Sadece Türkiye’de değil 4 kıtada, 22 farklı ülkede kullanılan bir program Elektraweb. Üstelik Türk mühendisler tarafından üretilen %100 milli bir ürün. Kendim ve çalışma arkadaşlarım adına tarifsiz bir gurur yaşıyorum” dedi.

Türkiye’nin her yerinde toplam 1800+ işletme

Elektraweb’in kullanıcısı oteller arasında, Granada Hotels, The Peninsula Hotels, Corendon Hotels, Rubi Hotels, Justiniano Hotels, Aska Hotels, Utopia Hotels, Queenspark Hotels, Alaiye Hotels, IP hotels gibi büyük otel zincirleri dışında, Hillside Beach Club, Xanadu Hotel, Vogue Hotel gibi markalaşmış tesisler, TBMM, Merkez Bankası, Hakimevleri, Polisevleri, öğretmenevleri gibi kamu kurumları ve büyüklü küçüklü farklı konseptlerde, Türkiye’nin 81 iline yayılmış toplam 1800+ işletme bulunuyor.

Web Tabanlı bulut yapısıyla en güncel teknolojiyi gizli maliyet ve riskleri ortadan kaldırarak kullanıcılarına sunan Elektraweb Otel Programı, Online rezervasyon motoru ve kanal yönetimi özelliklerini ön büro modülüne dahil ederek hata riskini ortadan kaldırmanın yanında tesisleri komisyon giderlerinden kurtarmakta ve önemli ölçüde tasarruf etmelerini sağlıyor.

Web tabanlı bulut otel programı Elektraweb ile ilgili detaylı bilgileri aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

www.elektraweb.com

One thought on “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Otel Programı; Elektraweb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.