Haber Duyuru EtkinlikManşet

Türkiye’nin İlk Blockchain Fuarı İstanbul’da Düzenlenecek

Blockchain Expo World İstanbul: Yeniliklerin Merkezi

Değerli Bilişim Profesyonelleri, Değerli Meslektaşlarım..

İstanbul, 4-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında Blockchain ve Kripto Ekosisteminin En Büyük Fuarı Blockchain Expo World İstanbul‘a ev sahipliği yapacak.

Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınan İlk Blockchain Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek ve 12,107 metrekarelik alanıyla Avrupa, Afrika, Körfez ve CIS bölgelerinin en büyük etkinliği olacak.

700’den fazla katılımcı şirket ve 100.000’den fazla ziyaretçi beklenen fuar, 40’tan fazla ülkeden profesyonelleri ağırlayacak. TOBB ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından desteklenen etkinlik, hackathonlar, ideathonlar ve ağ kurma fırsatları sunacak.

Bizlerde Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Medya Sponsoru ve Antalya Blockchain Topluluğu olarak Destekleyenler arasında olduğumuz bu büyük organizasyona haber ve duyurularının yapılması konusunda destek olup, sizleri de ülkemiz için çok önemli ve ilk defa yapılacak bu fuara sizleri davet etmek istiyoruz.

Saygılarımla
Osman Selçok – Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi


Blockchain Group tarafından hazırlanan etkinlik duyurusu aşağıdaki gibidir.

Blockchain Yeniliklerinin Küresel Merkezi

İstanbul, 4-7 Temmuz 2024 Tarihleri Arasında Blockchain ve Kripto Ekosisteminin En Büyük Fuarına Ev Sahipliği Yapacak.

Türkiye‘nin öncü teknoloji merkezlerinden biri olan İstanbul, blockchain ve kripto para birimleri alanında dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini ve yenilikçileri bir araya getirecek olan Blockchain Expo World İstanbul‘a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

4-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde gerçekleşecek olan Blockchain Expo World, Türkiye Cumhuriyeti tarafından tanınan ilk ve tek blockchain fuarı olma özelliğini taşıyor.

Bu büyük ölçekli etkinlik, 12,107 metrekarelik alanda, Avrupa, Afrika, Körfez ve CIS bölgesindeki en büyük fuar olarak sınırları zorlayacak. Fuar, fiziksel ve dijital dünyalar arasında köprü kuracak, metaverse’de de varlık gösterecektir.

700’ün üzerinde katılımcı şirket ve 100.000’den fazla ziyaretçinin beklendiği fuar, 40’tan fazla ülkeden sektör profesyonellerini ağırlayacak. 150’den fazla sponsorun desteğiyle, 360’dan fazla konuşmacı, 31 blockchain kulübü, 20 Sivil Toplum Kuruluşu ve 50’den fazla üniversite, bu küresel etkinliğe katılım sağlayacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından onaylanan ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti düzeyinde kurum ve kuruluşları tarafından desteklenen Blockchain Expo World İstanbul, yaklaşan regülasyonlar doğrultusunda, Blockchain ve kripto ekosisteminin yeniliklerle buluştuğu bir platform olarak öne çıkıyor.

Fuar, katılımcılara hackathonlar, ideathonlar, ticaret alanları, yan etkinlikler, ağ kurma ve iş geliştirme fırsatları sunarak blockchain teknolojisinin tüm spektrumunu kapsıyor.

Blockchain Expo World İstanbul, sektördeki en son yenilikleri, uygulamaları ve teknolojik ilerlemeleri keşfetmek isteyen herkes için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu, sektör profesyonelleri, girişimciler, akademisyenler ve teknoloji meraklıları için kaçırılmayacak bir buluşma noktasıdır.

Blockchain Group tarafından hazırlanan etkinlik detay bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hakkımızda

2012 yılından bu yana Blockchain ekosisteminde deneyimli bir şirket olarak faaliyet gösteren BLOCKCHAIN GROUP, bu yıl İSTANBUL FUAR MERKEZİ’nde büyük bir “BLOCKCHAIN EXPO WORLD” fuarı ve konferansı düzenlemeye hazırlanıyor. Grup, toplam 12.107 metrekarelik alanda Blockchain teknolojisi üzerine çalışan ulusal ve uluslararası kripto varlık borsalarını ve markalarını bir araya getirmeyi planlıyor.

Etkinlik, Blockchain teknolojisi, Web3 ve Web2 alanlarında hizmet veren şirketler için buluşma noktası olacak. Konuşmacılar, Türkiye ve yurtdışında büyük yankı uyandırması beklenen, 2 kapalı ve 1 açık konferans alanında yer alacak.

Bu benzersiz ticaret fuarı ve konferans, 4-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 gün boyunca gerçekleştirilecek.

Bu büyük etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Fuarın Kapsamı

Kripto para piyasası dünya çapında hızla büyümekte olup, binlerce yeni ticaret fırsatı yaratmakta ve birçok yeni markanın doğmasına sebep olmaktadır. Türkiye, bu büyümeye hızla uyum sağlamış ve kripto varlık borsası hacminde dünyada dördüncü, Avrupa’da birinci sıraya yerleşmiştir.

Blockchain Expo World” etkinliği, sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde yakından takip edilen bu alanda bir ilk olmayı hedeflemektedir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda faaliyet gösteren tüm markalar, etkinliğin etkili PR iletişimi sayesinde daha geniş bir kitleye ulaşma fırsatını kaçırmak istememektedir.

2024 yılında gerçekleştirilecek Blockchain Expo World serisi, bu büyük etkinliğin merkezi olarak İstanbul’u seçmiş ve bu büyüleyici şehri blockchain ve kripto para dünyasının en büyük buluşmasına ev sahipliği yapacak şekilde planlamıştır. Bu etkinlik, sektörün önde gelen şirketlerini, teknoloji meraklılarını, yatırımcıları ve bu alana ilgi duyan herkesi bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Blockchain teknolojisinin birleştirici gücüyle dünyanın dört bir yanından katılımcıları bir araya getirecek olan etkinlik, kendi alanında bir dönüm noktası olmayı ve blockchain ekosistemini İstanbul’un merkezi haline getirmeyi hedeflemektedir.

Stand ve Hizmetler Hakkında Bilgi

Seçtiğiniz m² alana göre stand ve içeriği dahil edilmektedir. Stand örneklerinden içerik ve hizmetleri inceleyebilirsiniz. Türkiye’de hizmet veren firmalar, KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı’nın desteğinden faydalanabilir. Bu hizmet şirketimiz tarafından sağlanmamaktadır; talep üzerine danışmanlık firmasına yönlendirme yapılır.

Katılımcı firmalar, stand görevlileri, ikramlar, promosyonlar, baskılar ve hizmetler hakkında bizden destek alabilirler. Özel stand yapımı mümkündür. Sadece alan talep eden firmalar için m² başına 50 USD stand + alan ücretinden düşülür. Elektrik (2 m² alan için 5 kW, diğer alanlar için 10 kW) ücretsizdir. Stantları birleştirme veya birden fazla alanda stant talep etme imkanınız vardır. Stand sigorta ücreti hizmetlerimize dahildir.

Katılımcı ve Sponsor Firmalar İçin Tanıtım Olanakları

Katılımcı ve sponsor firmaların logoları ve markaları, resmi web sitemiz www.blockchanexpoworld.com‘da, web sayfalarına ve sosyal medya hesaplarına yönlendiren bağlantılarla birlikte kullanılacaktır. Ayrıca, mobil uygulamamız “BEW” üzerinden de tanıtılacaklardır. Uygulama kullanmayan firmalar için yönlendirme sekmesi oluşturulacaktır.

Blockchain Expo World” sosyal medya hesapları, katılımcı ve sponsor firmaları tanıtacaktır. Fuar alanı haritasında ve broşürlerinde firmaların konum logoları yer alacaktır. Fuarın ardından 4 Temmuz 2024’te düzenlenecek özel GALA gecesinde VIP misafirler, basın üyeleri, katılımcılar ve sponsorlar davet edilecektir. Tanıtım alanlarındaki TV’lerde (62 adet) logolar dört gün boyunca 36 saat tanıtılacaktır. Ayrıca, İstanbul genelinde 60 dış mekan LED ekran, fuar merkezi dış panoları ve İstanbul genelinde diğer panolar ile tanıtım yapılacaktır.

Tüm katılımcı ve sponsor firmalara teşekkür plaketi verilecek ve fuar ile konferans için ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanacaktır.

Bilgi ve sorularınız için www.blockchanexpoworld.com‘dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.