Haber Duyuru EtkinlikManşet

TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonundan 42 ülke ile İşbirliği Protokolü

Yazılım ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren dernekler tarafından bir araya gelinerek kurulmuş bir çatı kuruluş olan TÜYAFED 42 ülke ile İşbirliği Protokolü imzalamıştır. Konu hakkında TÜYAFED Genel Başkanı Mustafa Çalış aşağıdaki duyuruyu yayınlamıştır.

Değerli Sektör Birliği,

TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu 2022 yılında 42 ülke ile protokol düzenlemiştir. 2023 yılına yönelik İhracat katalog çalışmamız bütün hızı ile devam etmektedir. Aşağıdaki linkten ihracat kataloğunda (ÜCRETSİZ) bir şekilde yer almak isteyen “Üretim ve Dağıtım” yapan Yazılım ve Bilişim firmalarını davet ediyoruz.

Federasyon ülke sayılarını arttırma çalışmaları bütün hızı ile devam etmektedir.Şimdiye kadar anlaşma yapılan ülkeler bilginize sunulmuştur,

Kayıt Link : http://ihracat.tuyafed.org

Saygılarımla,
Mustafa Çalış
TÜYAFED Genel Başkanı


TÜYAFED İhracat Fırsatları

Değerli Yazılım, Bilişim, Teknoloji ve ICT sektör temsilcisi,

TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu olarak, sektörün çatı kuruluşu olma amacı doğrultusunda 2021 yılı sonunda başladığımız faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam etmektedir. 

Sektörün yurtiçinde gelişmesi ve kalitesinin yükselmesini temel amaç edinirken, aynı zamanda sektörün uluslararası alanda büyümesi için çalışmalar yürütmekteyiz.

Uluslararası iş birlikleri ve partnerlik anlaşmaları oluşturmak, mevcut ilişkileri geliştirmek, uluslararası pazar payını büyütmek, ihracatı artırmak amacıyla Federasyonumuzun yaptığı çalışmalar neticesinde çok sayıda ülke STK’sı ile ”iş birliği protokolü” imzalanmıştır.

Yapılan uzun ve detaylı görüşmeler neticesinde imzalanan protokoller kapsamında Ülkemiz firmaları ile anlaşma imzalanan ülkelerdeki firmaların iş birliğinin artırılması öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Siz değerli sektör temsilcilerimizin, aşağıda belirtilmiş olan ülkelerde halihazırda devam eden çalışmalarınız, söz konusu ülke firmaları ile tanışıp iş geliştirme isteğiniz ya da listedeki ülkelere yönelik ihracat hedeflerinizi bizlere bildirmenizi talep ediyoruz.

Bu amaçla ekteki formu doldurarak tarafımıza göndermenizi önemle rica ediyoruz.

Saygılarımızla

TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu
Uluslararası İlişkileri Komitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.