Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Sektör Buluşmaları Etkinliği

Değerli Bilişim Profesyonelleri, Değerli Meslektaşlarım,

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü himayesinde, öğrenci grupları TBD Genç Antalya ve Akdemis tarafından organize edilen Sektör Buluşmaları Etkinliği duyurusu aşağıdaki gibidir. Katılımlarınız genç meslektaşlarımız önem arz etmektedir. Desteklerinizi önemle rica ederiz.

Saygılarımla
Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni
Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi


Bilişim Sektörü ve Üniversite Buluşuyor!

TBD Genç Antalya ve Akdemis olarak, uygulamalı bilimlerin önemini vurgulamak ve sektörle üniversiteyi bir araya getirmek amacıyla heyecan verici bir etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz.

Detaylar:

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü, TBD Antalya Şubesi ve ATSO Bilişim Meslek Komitesi İş Yerinde Eğitim Programı kapsamında düzenlenecek bilgi paylaşımı buluşmasına sizleri davet ediyor. İş Yerinde Eğitim Programı kapsamında firmalarla iletişim halinde olunması planlanmaktadır. Bu amaçla bir firma bilgi tabanı oluşturulacaktır. Etkinliğe katılma durumunuzu ve firma bilgilerinizi ekteki form aracılığı ile Akdeniz Üniversitesi UBF bilgi tabanına ulaştırabilirsiniz. https://forms.gle/SzZwvQ6JY62DUp19A

Tarih: 4 Ocak, Saat: 14.00
Yer: Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu

Bu etkinlikte, bilişim sektörünün önde gelen firmalarını ağırlayacağız ve uygulamalı bilimler fakültesinin değerli öğrencileri, akademisyenleri ve sektör temsilcileri ile buluşturmayı amaçlıyoruz.

Etkinlik Programı:

  • Sektör Temsilcileri ile Panel
  • Öğrenci – Sektör Buluşmaları ve İletişim Ağı
  • Açık Tartışma ve Soru-Cevap Oturumu

Davet: Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin konferans salonunda gerçekleşecek bu değerli etkinliğe, bilişim sektöründe yer almak isteyen herkesi davet ediyoruz. Özellikle bilişim firmalarını bu önemli buluşmada aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Etkinliğimize katılımınızı bekler, sektörümüz ve üniversitemiz arasında köprüler kurmak için sabırsızlanırız.

Saygılarımızla,
TBD Genç Antalya – Akdemis

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.