Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Veri Yönetiminde Karmaşıklıktan Sadeliğe Geçiş

Veri Yönetiminde Karmaşıklıktan Sadeliğe Geçiş: SAP Data Warehouse Cloud” başlığı ile online olarak düzenlenecek.

SAP Türkiye ile birlikte düzenlenecek webinara katılarak, her türlü veriyi hızlı bir şekilde bağlamanıza, analiz edip raporlamanıza olanak tanıyan SAP Data Warehouse Cloud’un tüm teknik detaylarını uzmanlarından dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda üçüncü taraf uygulamalarla bağlantı örneklerini ve yöntemlerini öğrenebilir, demolarla gerçek hayattaki uygulamalarını izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oturum Hakkında Genel Bilgi

Günümüzde global şirketler için en kritik konulardan biri verileri doğru şekilde analiz edip anlamlandırmak. SAP Data Warehouse Cloud, farklı kaynaktan gelen verileri tek bir platformda toplayarak gerçek zamanlı bilgilere dayalı güvenli kararlar alınmasını sağlar. Bulut tabanlı yapısı sayesinde SAP çözümlerine kolayca bağlanarak hızlı veri modelleri ve kolay raporlamaya olanak tanır ve veri yönetimini kolaylaştırır.

SAP Data Warehouse Cloud (DWC) çözümüyle henüz tanışmadıysanız bu webinar tam size göre!

Webinarımızda, her türlü yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veriyi hızlı bir şekilde bağlamanıza, analiz edip raporlamanıza olanak tanıyan Data Warehouse Cloud’un tüm teknik detaylarını uzmanlarından dinleyeceksiniz. Aynı zamanda 3rd party uygulamalarla bağlantı örneklerini ve yöntemlerini öğrenebilecek, demolarla gerçek hayattaki uygulamalarını izleme fırsatı yakalayacaksınız.

Karar destek sistemlerinizi güçlendirerek piyasa koşullarında rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacak Data Warehouse Cloud’u yakından tanımak için webinarımızı kaçırmayın!

Oturum Özeti

Başlık: Veri Yönetiminde Karmaşıklıktan Sadeliğe Geçiş: SAP Data Warehouse Cloud

Tarih: Salı, 08 Mart, 2022

Saat: 11:00 Eastern European Time

Süre: 1 saat

Webinara katılım sağlamak için bu linke tıklayıp, kayıt olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.