VII. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’nin Ev Sahibi AkdeMIS

2019 yılında Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri tarafından 6’ncısı düzenlenen Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi‘nin 2020 yılındaki ev sahipliğine Akdeniz Üniversitesi seçilmişti. Pandemi nedeniyle ertelenen bu önemli etkinlik bu yıl AkdeMIS katılımcılarının yüksek motivasyonuyla yapılmaya hazırlanıyor.

AkdeMIS; 23 Ekim 2021 tarihinde yapacakları Zirve için 30+ üniversite, 1000+ öğrenci katılımcı, 20+ konuşmacı, 35+ firma ve 50+ akademisyen ağırlamayı planlıyor.

Misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak isteyen Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ve akademik kadrosunun kapıları gönüllü destek vermek isteyen herkese açık. Görüşme yaptıkları firmalar için bir tanıtım kitapçığı hazırlayan ekip, olumlu dönüşte bulunan firmalar için de vaatlerde bulunuyor. Sektörün öncü isimlerinin sektöre gelecekte yön verecek isimlerle tanışacağı etkinlik bu açıdan her iki taraf için de büyük bir fırsat.

AkdeMIS öğrencileriyle Zirve hakkındaki soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabileceğiniz iletişim kanalı için: yonetimbilisimzirvesi@gmail.com

AkdeMIS öğrencilerinin çalışmalarını yakından incelemek tıklayınız.

Akdeniz Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencilerinin hazırladığı tanıtım kitapçığına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.