Haber Duyuru EtkinlikYerli Yazılımlar

Yerli Vedubox Online Eğitim Platformundan Global Başarı

Dijital dönüşümün iş, eğitim ve sosyal hayata kazandırdığı online iletişim, tüm dünyayı yeniden şekillendiriyor. Yerli online eğitim ve iletişim sistemi Vedubox, Almanya, İngiltere, ABD, Kanada ve Japonya başta olmak üzere dünya çapındaki 300 binden fazla kullanıcıya etkileşimli online iletişim ve eğitim ortamı sunmaktadır.

Bütünleşik platform üzerinden online eğitim ve iletişim çözümleri sunan Vedubox, küresel çapta hizmet veriyor. Zoom entegrasyonu ve partnerliği sayesinde dünya genelindeki kurumlar canlı eğitimlerini ve toplantılarını yapabiliyor. Ayrıca eğitim kurumları canlı derslerini ve canlı etkinliklerini Vedubox üzerinden güvenle gerçekleştiriyor. Yüzde yüz bulut teknolojisine sahip Vedubox Almanya, İngiltere, Japonya, ABD ve Kanada başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde hizmet veriyor. Türk mühendisler tarafından geliştirilen platformun dünya çapında 300 binden fazla kullanıcısı var.

Türk mühendisler 300 bin kişiye dokundu

Vedubox, online eğitim ve iletişim için ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri tek çatı altında topluyor. Platform kurslar, akademiler, yabancı dil eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler gibi tüm eğitim kurumlarının uzaktan eğitim sunmasını sağlıyor. Web konferans, bulut depolama, sınav sistemi, kütüphane, raporlama gibi zengin ve konforlu kullanım seçeneklerine sahip olan platform, eğitimlerde etkileşimin ve verimliliğin artmasına katkıda bulunmktadır.

Vedubox Online Eğitim Platformunda Eğitimde sınır yok

Yerli kaynaklarla geliştirilen Vedubox, kurumlara, eğitimcilere ve eğitim alanlara güvenli bir ortam sağlıyor. Vedubox Genel Müdürü Bilgin Yazar yazılım, donanım ve teknik destek gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim alt yapısı sağladıklarına değinmektedir. Vedubox “Google, Microsoft, Zoom ve Vimeo gibi büyük teknoloji şirketlerinin bulut servislerini kullanıyor. Kullanıcıların kişisel bilgilerini yüksek güvenlikli şekilde koruyor. Platformda eğitim içeriği depolama ve paylaşma imkanı var. Ayrıca platformda gerçekleştirilen hiçbir etkinlik, sınav, eğitim veya toplantı kaybolmadan sistemde güvenle saklanıyor.” dedi.

Vedubox Hakkında

Vedubox, tek platform üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim için birleşik bir çözüm sunmaktadır. Kişiselleştirilebilir özellikleriyle;

  • online canlı ders,
  • online test ve sınav,
  • video konferans,
  • içerik yönetimi başta olmak üzere çok sayıda özelliği bir araya getiriyor.

Zoom, Google, Amazon ve Microsoft ürünleri ile entegre bir iletişim ve öğrenme yönetim sistemidir. Dünya çapında 300.000’den fazla kullanıcıya ulaştı. Vedubox, bulut tabanlıdır. “White-label” SaaS olarak kurumsal şirketlere, devlet kurumlarına, eğitim merkezlerine, okullara, STK’lara, üniversitelere ve eğitmenlere hizmet veriyor.

Vedubox ile ilgili daha fazla bilgiye www.vedubox.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.