Haber Duyuru EtkinlikManşet

Zor günleri hep birlikte dayanışma ile atlatacağız

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile atlatmak için her alanda olduğu gibi Yardımsever Bilişim Profesyonelleri de üzerlerine düşen ve ellerinden geldiğince her tür hizmetlerini depremzedelere sunmaktadır.

Tekniknokta Data Services şirketinde Yönetici, Veri Kurtarma Mühendisi ve aynı zamanda Adli Tıp Uzmanı olan Özgür Çetiner sosyal medya üzerinden bu zor zamanlarda bütün depremzedeler için desteklerini açıklayarak aşağıdaki beyanını duyurdu.

“6 Şubat günü gerçekleşen depremin büyük üzüntüsü içindeyiz. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.
Depremde hasar görmüş; bilgisayar, sunucu, harici hard disk vb. gibi değerli bilgilerinizi, hatıralarınızı içeren cihazlarda veri kurtarma hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, firma ve son kullanıcı fark etmeksizin, İstanbul laboratuvarımızda ücretsiz olarak bu hizmetleri depremde zarar görmüş, yardıma ihtiyaç duyan tüm firma ve şahıslara sağlamaktayız. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile atlatacağız.

Tekniknokta Veri Kurtarma

En ileri teknolojiye sahip ve en son teknoloji donanımları kullanarak, üst düzey uzmanlıkla birlikte Harici ve dahili Hard diskler, SSD diskler, Mobil Telefonlar ve Tabletler, Sunucular, RAID yapılar, Hafıza Kartları, Flash bellekler gibi sürücülerden ve bunların dışında tüm veri depolama ortamlarından veri elde edebilen Tekniknokta, depremzedelerin bilişim alanındaki mağduriyetini ellerinden geldiğince gidermek için değerli verilerini kurtarmak amacıyla destek oluyor.

Tekniknokta Hakkında

Tüm depolama ortamları ve mobil cihazlarda Veri kurtarma, Adli bilişim, Veri İmha  ve Siber Güvenlik  konularında uzmanlaşarak hizmet veren Tekniknokta, yüksek teknoloji donanımlı bir bilişim danışmanlık firmasıdır. 15 yılı aşkın bir süredir veri kurtarma ve veri depolama alanlarında hizmet sunmaktadır.

Tekniknokta İletişim

https://www.tekniknokta.com.tr/iletisim/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.