Bilişim ProfesyonelleriHaber Duyuru Etkinlik

10. Uluslararası “Online” Turizm Resort Kongresi

Turizmin Türkiye’de ki kalbi ve başkenti olan Antalya’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kongre, bu yıl Covid-19 Pandemi koşullarından kaynaklı olarak Zoom üzerinden Online düzenlenecek. Turizm Resort Kongresinin her yıl olduğu gibi ana teması bu yılda “Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” olacak.

Online olarak internet üzerinden gerçekleşecek Turizm Resort Kongresinde, dünya ekonomisindeki gelişmeler ve bu gelişmelerin turizm üzerine etkileri ele alınacak. Farklı konu başlıklarınında gerçekleşecek oturumlarda Kongreye kayıt yapanların dijital platformlar üzerinden izleyebilmesi sağlanacak.

Turizm Resort Kongresi Organizasyon Yönetimi; “Bu kongre ile amacımız seyahat endüstrisinin başta istihdam ve yatırım olmak üzere cari açığını kapatılması, döviz dengesinin kurulması gibi ekonominin can damarı olan konular ile bölgeler arasında dengenin kurulması ve sosyal değişimin hızlanmasında turizmin oynadığı rolü sergileyip önemini anlatmaktır.”

Resort Kongresine kayıt için bu linki kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.