Bilişim ProfesyonelleriManşetManşet Yanı

Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi’ne Davet

SAYIN BİLİŞİM PROFESYONELLERİ TOPLULUĞU

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılında TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu olarak 100 ülkeden 3000 kişinin katılımı beklenen bölgenin en büyük etkinliğini gerçekleştiriyoruz; gelecek vizyonuna katkı sunmak için büyük bir adım atarak ülkemizi ilk 10 ekonomi arasına taşımak amacıyla iş birlikleri kurmak için köprü oluyoruz.

2 Mart 2024 tarihinde Elite World İstanbul Florya Hotel’de gerçekleştireceğimiz yazılım ve bilişim sektörünün ihracat kapasitesini artırmak ve yeni iş birlikleri ile ekosisteme katkı sağlamak amacıyla gerçekleştireceğimiz Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi’ne sizleri davet etmek isteriz.

Etkinliğimizin ana konusu, teknolojinin dönüştürücü gücü ve bu itici gücün yarattığı ihracat fırsatlarıdır. Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi, teknoloji dünyasının önde gelen belirleyicilerini, uzmanlarını ve girişimcileri bir araya getirerek sektördeki en son trendleri ve fırsatları sahneye taşıyacak olup, yurtdışından gerçekleşecek olan katılımlar ile ihracatı kolaylaştıracak ve geleceğin teknoloji vizyonunu oluşturarak iş dünyasını ileri taşımak adına iş birliği fırsatları sunacaktır.

  • Farklı ülkelerden katılacak olan firmalar ile ihracat fırsatlarını yakalamak,
  • Sektörün önde gelen isimleri ve düşünce liderleriyle etkileşimde bulunarak en son inovasyonları öğrenmek,
  • Sektörün dikkat çeken profesyonelleri ile iş fırsatları ve iş birliği olanaklarını keşfetmek,
  • Teknoloji ve yazılım dünyasındaki trendler hakkında güncel bilgilere sahip olmak,
  • Uluslararası katılımcılarla iletişim kurarak değerli bağlantılar oluşturmak için etkinliğimiz sizlere fayda sağlayacaktır.

Davete katılım için https://itsistanbul.com/registration.html linki üzerinden katılım formunu doldurmanızı rica ederiz. Etkinliğe sponsor olmak isterseniz e-postaya sponsorluk detaylarını öğrenmek istediğinize dair dönüş yapmanız yeterli olacaktır.

Sizleri organizasyonumuzda ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyacağımızı belirtir, en iyi dileklerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Mustafa Çalış
Yazılımcılar Federasyonu
Yönetim Kurulu Başkanı

Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

TUYAFED Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi için Bilişim Profesyonelleri Topluluğumuza “Davet”

One thought on “Uluslararası Teknoloji ve Yazılım Zirvesi’ne Davet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.