Haber Duyuru EtkinlikManşet

Adana Bilişim ve E-Ticaret Zirvesi

Bilişim ve E-Ticaret sektör temsilcileri Adana’daki zirvede bir araya gelecek.

ABİAD Adana Bilişimci İş İnsanları Derneği ev sahipliğinde, 5 ekim 2023 Perşembe günü Elektronik Ticaret Derneği (ELİDER) ile birlikte ortaklaşa düzenlediğimiz; Adana Ticaret Odası (ATO), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Adana ve Çukurova Kalkınma Ajansı’nın destekleri ile Adana Ticaret Odası Konferans Salonu’nda “BİLİŞİM ve E-TİCARET ZİRVESİ” gerçekleştireceğiz.

Depremden etkilenen şehirlerin ticaretinin ve e-ihracatının artırılmasına yönelik olarak gerçekleştirlecek zirvede; bilişim ve e-ihracat sektörlerinin önde gelen şirketleri ve 500’ü aşkın katılımcı bir araya gelecek.

Sayın Ticaret Bakanımızın teşrifleri ve açılış konuşması ile bizleri onurlandırmasını Bekliyoruz.

Bölgemizin Bilişim alanında önemli bir üs merkezi haline gelmesi için yapılacak olan çalışmalara destek vermenizi istiyoruz.

Bilişim ve E-Ticaret sektör temsilcileri Adana’daki zirvede bir araya gelecek

Bölge ekonomisine katkının Bilişim Endüstrisi ile olması için çalışıyoruz, E-ticaret ve E-İhracat yolculuğuna çıkan işletmeleri her türlü konuda desteklemeyi amaçlıyoruz.

Özellikle deprem bölgesinden olmak üzere Türkiye genelinden sektörün önde gelenlerini ve sektör temsilcilerini ağırlayacak olan zirvede; Bilişim ve E- Ticaret konularında uzman kişiler konuşmacı ve panelist olacak.

Bölgede bulunan firmaların çok büyük bir potansiyel teşkil ettiğini ifade eden ABİAD Başkanı Mehmet Ali Altun, her geçen yıl bölge ekonomisinin, Türkiye ekonomisine katkısının arttığını söyledi.

Adana Bilişim ve E-Ticaret Zirvesi Etkinlik Programı


Adana Bilişim ve E-Ticaret Zirvesi etkinlik kaydı ve detayları için : http://www.zirve01.org/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.