MakaleWeb Uygulamaları

Adobe Creative Cloud Hakkında Temel Bilgiler

Üniversitede, Adobe Premiere Pro’da çalışmamı gerektiren bir dönemlik bir video düzenleme kursu aldım. Bilmiyorsanız, TV, film ve web için bir video düzenleme yazılımıdır. Dönem sonunda sınıf arkadaşlarımın farkına vardım ve yazılımın sadece çok küçük bir kısmına hakim olduğumu fark ettim. Bunun nedeni, Adobe Premiere Pro’nun hayal edebileceğiniz hemen hemen her türden videoyu oluşturmak için yüzlerce özellik ve yeteneğe sahip olmasıdır.

Premiere Pro buna benzer tek yazılım değil. Aslında Adobe, fotoğrafçılık, web tasarım ve web sitesi geliştirme gibi çeşitli becerileri kapsayan ve her biri yüzlerce özellik ve yeteneğe sahip 20’den fazla uygulama daha satmaktadır. Bir Adobe Creative Cloud kullanıcısı olarak, diğer yaratıcı araçlarla birlikte bu uygulamaların tümüne erişim sağlayabilirsiniz.

Peki, Adobe Creative Cloud nedir? Hangi uygulamalar ve hizmetler buna dahildir? Ve her biri ne işe yarıyor?

Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını bir bakışta ele alacağız. Ancak öncelikle, Adobe Creative Cloud’un yeni özelliklerle sık sık güncellenen ayrıntılı ve karmaşık bir yazılım olduğunu belirtmek önemlidir. Bu kılavuz, Adobe Creative Cloud’u kullanmaya başlamanıza yardımcı olacak ve size bazı özellikleri hakkında geniş bir genel bakış sağlayacaktır ve yazılımın kapsamlı bir açıklaması değildir.

Şimdi – en önemli soruyu cevaplama zamanı.

  1. Adobe Creative Cloud Nedir?
  2. Adobe Creative Cloud’a Dahil Olan Uygulamalar
  3. Creative Cloud ile Yapabilecekleriniz
  4. Adobe Creative Cloud Planları ve Fiyatlandırması
  5. Adobe Creative Cloud Kaynakları

Adobe Creative Cloud Nedir?

Adobe Creative Cloud, Adobe tarafından oluşturulan ve fotoğrafçılık, videografi, tasarım ve web geliştirme için ideal olan bir dizi uygulama ve hizmettir. Çeşitli mobil uygulamalara, şablonlarabulut hizmetlerine, varlıklara ve öğreticilere ek olarak Creative Cloud’da 20’den fazla uygulama bulunur.

Adobe Creative Cloud karmaşık olmasına ve pek çok özelliğe sahip olmasına rağmen, yazılımın başlangıçtan profesyonele kadar her düzeydeki kullanıcı için yetenekleri vardır. Yani, Creative Cloud’u kullanmak için fotoğrafçılık, videografi, tasarım veya web geliştirme konularında uzman olmanıza gerek yok.

Şimdi, yazılımın işlevselliği hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için Adobe Creative Cloud uygulamalarının bir listesini inceleyelim.

Adobe Cc Masaüstü Uygulamaları

Onları neyin benzersiz kıldığını daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için bu uygulamaların her birinin temel özelliklerinden bazıları adobe creative cloud sayfasında verilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.