Web UygulamalarıYerli Yazılımlar

TicketSistem® Bulut Tabanlı Helpdesk ve Ticket Yazılımı

Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen web tasarım platformu BulutPress®, ticket sistemini gururla sunar.

Günümüzde müşteriler sürekli olarak hayatlarının her yönünü basitleştirmenin yeni yollarını arıyor. İnsanlar rahatlığa değer verir ve günlük hayatlarını kolaylaştıran ürün ve hizmetleri ararlar. Başarılı işletmeler, bu kolaylık talebinin ürün veya hizmetlerinde de bitmediğini bilirler. Bunun yerine, bu şirketler müşteri hizmetlerinin de dijital ve daha acil bir iletişim biçimine dönüştüğünü fark ediyor.

E-posta, canlı sohbet, sosyal medya ve daha fazlası gibi birden çok destek kanalı sunan işletmelerin, her iletişim ortamında aynı yüksek kaliteli desteği sağlaması gerekir. Müşterilerin sorunlarının mümkün olan en kısa sürede çözülmesini istemelerine yönelik zihniyet, kullanacakları her iletişim kanalı için etkili bir müşteri hizmeti seçeneği sunmaya yardımcı olur.

Ancak işletmenizin sağladığı destek kanalları ne kadar fazlaysa, gelen hizmet taleplerini yönetmek için o kadar fazla organizasyona ihtiyaç duyulacağı anlamına gelir. İşletmenizin bu talebi karşılayabilmesinin bir yolu, müşteri hizmetleri ekibiniz için bir bulut yardım masası yani orjinal adıyla ticket sistem yazılımı benimsemektir.

Bulut Yardım Masası Yazılımı Nedir?

Bulut yardım masası yazılımı, temsilcilerin müşterilere hızla bilgi ve rehberlik sunmasına yardımcı olan bir müşteri hizmetleri aracıdır. Çeşitli iletişim kanallarından destek biletlerini verimli bir şekilde alan, işleyen ve yanıtlayan bir dizi programla birlikte gelir.

Bulut yardım masası yazılımı, ekibinizin çok kanallı bir müşteri deneyimi oluşturmasına yardımcı olur. Bu, müşterilerinizin kullandıkları arayüz veya iletişim kanalından bağımsız olarak markanızla aynı kullanıcı deneyimini yaşayacakları anlamına gelir. Bir bulut yardım masası yazılımını benimseyerek, hizmet ekibiniz çok daha tutarlı bir yanıt sağlayabilir çünkü yazılım, gelen hizmet taleplerinin farklı biçimlerini yönetmeyi çok daha kolaylaştırır.

Bulut Yardım Masası Yazılımı Nasıl Seçilir?

Birçok bulut tabanlı yardım masası (helpdesk) yazılımı vardır ve kuruluşunuz için hangisinin en iyi olduğuna karar vermek zor olabilir. Yardım masası yazılımınızı seçerken bakmanız gereken bazı ayrıntılar burada: ticket sistem bağlantımızı inceleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.