Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Akdeniz Bilişim Derneği – Serdal Taştan ve Burak Taşkan ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Akdeniz Bilişim Derneği‘nin (Akdeniz Bilişim Topluluğu) düzenlemiş olduğu “Dijital Zirve Manavgat 3” etkinliğindeydik.

Etkinliğe ziyaretçi olarak katılan 82 Salı Pazarı IT Yöneticisi “Serdal Taştan” ile etkinliğin en büyük hediyesi olan Arjantin Milli Takımından Messi imzalı Dünya Kupası Orjinal Forması‘nın kendisine çıkması hakkında neler hissettiğini anlatıp, katılmaktan mutlu olduğumuz “Dijital Zirve Manavgat 3” etkinliğini değerlendirdik.

Röportajlarımızın son kısmında ise; Burak Taşkan ile gerçekleşen etkinlik hakkında konuşup, emeği geçen ve katkı sunan herkese teşekkürlerini iletti. Etkinliğin kapsadığı alan ve bu etkinliğin Manavgat‘a kazandırdıkları ve sonrasında kurdukları Akdeniz Bilişim Derneği ve dernekleşme süreçlerini anlattı. Dernek olmanın ve dayanışma içinde olmanın ne kadar önemli olduğundan bahsetti.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.