Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023

Bilişimin Kalbi Akdeniz’de Atıyor Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023

Bilişim dünyasının en yüksek katılımcı ve ulusal etkinliği olma özelliğini taşıyan Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl yine tüm bilişim gönüllülerini aynı çatı altında topluyor. Etkinlik bu yıl 2023, Türkiye Yüzyılında, “Teknoloji ve Bilişimin Yüzyılı” teması ile sizlerle buluşacak. Ulusal çaptaki en büyük bilişim etkinliklerinden biri olan, 5000+ konuk ve 20+ konuşmacı ile bu büyük ve görkemli buluşma için heyecanlıyız! 

Akdeniz Bilişim Zirvesi, 15 Aralık 2023 Cuma günü Antalya Teknokent ev sahipliğinde Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Online ve ücretsiz kayıtlar web sitesi üzerinden başlamıştır! Sınırlı sayıda bireysel kayıt kontenjanı için acele edin! Bilişimin Kalbinde tekrar bir arada olmaya hazır olun!

ETKİNLİĞE KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

15 Aralık 2023 Cuma günü Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 7.Akdeniz Bilişim Zirvesi ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


Antalya Teknokent Genel Müdürü Dr. İbrahim Yavuz’un Açıklaması

“BİLİŞİM’İN KALBİ“ Akdeniz Bilişim Zirvesi

Antalya Teknokent olarak uzay havacılık, savunma sanayii, bilişim, yazılım, tarım, turizm ve sağlık alanında son yıllarda hayata geçirdiğimiz yeni projelerimizle Türkiye’nin en iyi Teknokentleri arasında vizyonumuz ve misyonumuz ile farklı bir yere sahip olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyor, her alanda başarılı olma iddiamızı sürdürüyoruz.

Bu kapsamda Antalya Teknokent olarak düzenlediğimiz Akdeniz Bilişim Zirvesi 6 yıldır hem bölge, hem de ülke genelinde oluşturduğu bilişim farkındalığı ile ses getirmiş ve büyük bir hedef kitleye ulaşmıştır. Amacımız; bilişim sektöründeki tüm öğrencileri, akademisyenleri, bilişim kuruluşlarını, profesyonelleri ve çalışanları bir araya getirmektir. Her yıl Zirve sonrasında katılımcılarımız ile dünya bilişim gündemini tartışan ve üreten bir dinamik oluşturma, bu konularda farkındalık yaratma çabasındayız.

Bilişim Zirvesi etkinliğimizde bölgemizdeki tüm üniversitelere, meslek odalarına ve sivil toplum kuruluşlarına kapı açıyoruz. Akdeniz Bilişim Zirvesi bölgemizin en yüksek katılımlı, ücretsiz ve kamu yararına düzenlenen tek etkinliğidir.

7. Akdeniz Bilişim Zirvesi, 15 Aralık 2023 Cuma günü Antalya Teknokent ev sahipliğinde Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Antalya Teknokent ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023 etkinliğimizde buluşmak dileğiyle,

Selam ve saygılarımı sunarım.

Dr. İbrahim YAVUZ
Antalya Teknokent
Genel Müdürü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.