Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

TBD KAMU-BIMY Bütünleşik Etkinlik Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 18.Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin 18. bölümünde; Geleneksel, sürekli, kaliteli, sinerjisi yüksek, raporları ve katılımcı sayısı ile her zaman lider olan Kamu-BİB’26 ve BİMY’30 Bütünleşik Etkinliği 23 – 26 Kasım 2023 tarihleri arasında “Doğal Afetlere Dayanıklı Kritik Altyapılar” ana teması ile Antalya Belek‘ de düzenlendi.

Bizlerde Bilişim Profesyonelleri ekibi olarak bu Bütünleşik Etkinliğe katıldık. 6 Şubat yaşanan deprem felaketinde en büyük sorunlardan birisi de iletişim altyapının çökmüş olmasıydı. Bu felaketten çıkarılacak dersler ve geliştirilmesi gereken konular üzerine hazırlanan etkinliğe T.C. ve K.K.T.C. Bakan ve Bakan Yardımcıları ile üst düzey bir çok kamu yöneticisi katılım sağladı.

TBD Genel Merkez Yöneticilerimizin organize ettiği etkinlikte Kurucu Onursal Başkanımız Prof. Dr. Aydın Köksal, TBD Genel Başkanımız Rahmi Aktepe, TBD Genel Başkan Yardımcımız Ali Yazıcı, TOBB Yazılım Meclis Başkanı Ertan Barut gibi sektörün öncü isimleri ile birlikte birçok şube başkanlarımızla sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

Toplam 4 gün süren etkinlik boyunca yeni meslektaşlarımızla tanışıp, eski dostlarımızla karşılaşıp sohbet edip, etkinliğe destek veren bilişim firmalarımızla etkinlik ve firmalarımızın faaliyetleri üzerine röportajlar gerçekleştirdik. TBD Antalya Şube Başkanımız Cem Başer ve dernek yöneticilerimizde bu önemli etkinliğe katılım sağladılar.

Bizlere bu röportajların gerçekleşmesi için konaklama ve diğer ihtiyaçlarımız dahil karşılanması ve daha bir çok konuda yardımcı olan TBD Genel Başkanımız ve Organizasyon Komitesi Başkanı da olan TBD Genel Başkan Yardımcımız Ali Yazıcı‘ya ile ekibine her zamanki gibi güler yüzle ve samimiyetle verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim’in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.