Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

Solana Ekosistem Çağrısı Antalya’da Gerçekleştirildi

Superteam DAO’nun topluluğa verdiği desteklerle dünya genelinde 30’dan fazla şehirde organize edilen IRL Solana Ecosystem Call, 6 Haziran’da Antalya’da gerçekleştirildi. Etkinlik, Solana ekosistemindeki yeniliklerin ve gelişmelerin tartışıldığı önemli bir buluşma noktası oldu.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantının Haziran ayı oturumunda şu konulara değinildi:

  • Solana’daki Gelişmeler
  • Solana’nın İlk Akıllı Cüzdanı
  • Solana Ödeme Zinciri
  • Bitcoin ve Solana İş Birliği
  • Film Festivali: RIP Grandpa
  • Katılımcı Ödüllerinin Dağıtılması

Antalya Blockchain Topluluğu ve Bilişim Profesyonelleri haber sitesinin destekleriyle gerçekleştirilen etkinlik, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinin de katılımıyla büyük ilgi gördü. Katılımcılar, Solana ekosistemindeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı buldular.

Superteam DAO’nun kurucusu Kash Dhanda’nın sunumuyla ve Solana YouTube kanalından canlı olarak yayınlanan Solana Ecosystem Call, Antalya’da fiziksel olarak 27 kişinin katılımıyla izlendi. Etkinlikte Solana’daki gelişmeler üzerine kapsamlı bir tartışma yapıldı. Superteam Türkiye Member’ları tarafından organize edilen bu etkinlikte katılımcılara ücretsiz ikramlarda bulunuldu.

Antalya’da düzenlenen bu etkinlik, Solana’nın hızla büyüyen ve gelişen ekosistemine dair değerli bilgiler sunarak katılımcılara ilham verdi. Solana Ekosistem Çağrısı, Solana dünyasındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen herkes için önemli bir buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.