Haber Duyuru EtkinlikManşet Yanı

Assa Teknoloji ile MOBİSAD – IMEX İstanbul Fuarından Geleceğe

14-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen MOBİSAD – IMEX İstanbul – 3. Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na 8E162 stand numarası ile katılan Assa Teknoloji, 40 farklı ülkedeki sektör paydaşları ve yatırımcıları ile bir araya gelerek organizasyonları hayallerine kavuşturmaya devam etti.

Assa Teknoloji geniş hizmet yelpazesini sektördeki paydaşlarına tanıtma fırsatı yakaladı

Organizasyonların karmaşık ihtiyaçlarını bütüncül olarak ele olan Assa Teknoloji, yazılım geliştirmeden yapay zekaya, dijital pazarlamadan Alman pazarındaki danışmanlıklara kadar geniş hizmet yelpazesini sektördeki paydaşlarına tanıtma fırsatı yakaladı. Sekizinci holde bulunan standında yoğun ilgi gören Assa Teknoloji; yazılım, satış ve pazarlama ile bünyesine yeni kattığı yapay zeka ekiplerinin katılımıyla bilgilendirici görüşmeler sağladı. Yapay zeka ekibinin takım lideri ile yapılan görüşmelerde yeni projelerin, entegrasyonların ve yapay zeka algoritmalarının da detayları öğrenildi.

Stantlarında bu yılki fuar katılımlarını değerlendiren şirketin pazarlama müdürü Ceren ÇETİNKAYA, şirketin ve tüm ekiplerinin büyük ilgi görmesinden mutlu olduklarını dile getirdi. Sektördeki deneyimlerini, geliştirdikleri çözümleri anlatabildiklerini ayrıca tüm sektördeki paydaşlar ile fikir alışverişinde bulunduklarını belirten ÇETİNKAYA, sektördeki bu etkinliklerin teknolojik çözümlere hız kazandırarak geleceğe geçişi kolaylaştıracağını söyledi.

MOBİSAD – IMEX İstanbul – 3. Teknoloji ve Bilişim Fuarı’na çok sayıda üst düzey bürokrat ve yönetici katıldı

Dört gün boyunca büyük ilgi gören MOBİSAD – IMEX İstanbul – 3. Teknoloji ve Bilişim Fuarı’nın ikinci günü olan 15 Eylül Cuma gününde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, T.C. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı İsmail İlhan Hatipoğlu, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yozgatlıgil, T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan konuşmalar yaparak hem ülkemiz hem de teknolojik yenilikler ve çalışmalar ile ilgili bilgiler paylaştı.

Bunun yanı sıra Türk Telekom CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Önal’ın, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Aksu’nun ve Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy’un konuşmaları ve gün boyu yapılan paneller büyük ilgi topladı. Hafta sonu da yüksek bir ziyaretçi sayısına ulaşan MOBİSAD – IMEX İstanbul – 3. Teknoloji ve Bilişim Fuarı, mobil iletişim ve teknoloji alanında yeniliklerin ve gelişmelerin nabzını tutarak geleceğini şekillendiren etkinliklere ev sahipliği yaptı.

Assa Teknoloji – Fuardan Fotoğraflar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.