Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

AyBilNet Bilgisayar Alper Yıldızlı ile Röportajımız

Bilişim Profesyonelleri olarak bu hafta bilişim sektöründeki meslektaşlarımıza hizmetlerinin yanı sıra, bireysel kullanıcıların da çeşitli elektronik sorunlarına çözüm sunan AyBilNet Bilgisayar‘a konuk olduk. Ömer Yıldızlı ve Alper Yıldızlı ile bilişim, yazılım, elektronik ve elektrikli araçlar hakkında konuştuk.

Alper Yıldızlı ile yaptığımız samimi röportajımızda, elektronik ve yazılım konusundaki bilgilerini, sorunlara ürettiği zekice çözümleri ve yıllardır üzerinde çalıştığı önemli projesi olan elektrikli aracının ortaya çıkış hikayesini dinledik.

Elektrikli Araç projesindeki karşılaştığı zorluklara rağmen, pes etmeyip başarıya adım adım ulaşan Alper Yıldızlı‘nın işine olan tutkusu ve yaklaşımı birçok kişiye örnek olacak nitelikte. Aynı zamanda yaptığımız bu röportajda Alper Yıldızlı‘nın etkileyici üretkenliğine de şahit oluyoruz.

Alper Yıldızlı ile yaptığımız röportajın detaylarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Röportaj videomuzu izlerken keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Bilişim Profesyonelleri olarak misafirperverliğinden, samimi ve hoş sohbetlerinden dolayı başta Ömer Yıldızlı ve Alper Yıldızlı olmak üzere AyBilNet Bilgisayar‘a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.