Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Başer Bilişim – Canan Başer | Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin bu bölümünde; Bilişim Profesyonelleri Haber Sitemizin Sponsorlarından Akınsoft Antalya Birinci Bölge Ana Bayi olan Başer Bilişim Kurucusu Canan Başer ile mesleğe nasıl başladığı, kadın girişimci olarak işletme hayatına nasıl girdiği, uzun yıllardır devam eden başarılı iş hayatı ve şuanda Başer Bilişim olarak neler yaptıkları üzerine konuşup, bilişim sektörümüzle ilgili çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Kendisi ile gerçekleştirdiğimiz bu röportajımızı bazı teknik nedenlerden dolayı daha önce yayınlayamamıştık. Bu gecikmeden dolayı kendisine buradan tekrar özürlerimizi iletiyoruz. Bizim içinde çok keyifli geçen bu röportajı şuan yayınlayabiliyor olmaktan da ayrıca çok mutlu olduk.

Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere bizleri izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.