Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

 Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar Serisi İsmail İlhan Röportajı

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin 5. bölümünde; Antalya Kempinski Hotel The Dome Belek’de Bilgi İşlem Müdürü İsmail İlhan ile sohbet ettik.

Kendisi ile, sektöre nasıl başladığını, bilişimin hangi konularıyla ilgilendiğini, nerelerde çalıştığını, otel sektörüne ne zaman geçtiğini, oteldeki bilişim çalışmalarını, yakın zamanda gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirmeyi düşündükleri projelerini ve kişisel hayatındaki özel hobileri ile ilgili sohbet ettik.

İsmail bey sponsorumuz Biga Bilişim ile çalışmalarının nedenlerini ve birlikte gerçekleştirecekleri projelerini anlattı. Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz.

Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Bilişim Profesyonelleri olarak bizi misafir ettikleri için sayın İsmail İlhan‘a teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman SELÇOK – Bilişim Profesyonelleri Genel Yayın Yönetmeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.