Bilişim ProfesyonelleriManşet

Assa Teknoloji ile “Makale Sponsorluğu” Anlaşması

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesimizin Süpermen Modu devam ediyor.

Assa Teknoloji ile “Makale Sponsorluğu” Anlaşması

Assa Teknoloji ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi arasında “Makale Sponsorluğu” anlaşması yapılmıştır. Haber Sitemiz Bilişim Profesyonelleri, yayın hayatına başladığı 2020 tarihinden itibaren Bilişim sektörü için gönüllüce haberler, duyurular ve içerikler yayınlamaya devam etmektedir. Yapılan anlaşma ile bundan böyle makale yayınlarımıza Assa Teknoloji‘nin katkıları ile hazırlanacak yeni içeriklerde paylaşılacaktır.

Assa Teknoloji ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi arasında yapılan bu anlaşma ile; Makale Sponsorumuz bir ay boyunca bizlerle ağırlıklı olarak internet, web teknolojileri ve web yayıncılığı hakkında makaleler paylaşacak, bizlerde onlar adına yayınlayacağız.

Bizleri, Bilişim Profesyonelleri haber sitemizin yayınlarına ilk başladığımızdan bu yana destekleyen bütün Bilişim Profesyonelleri meslektaşlarımız ve sponsorlarımızla birlikte, gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimize çok daha kolay ulaştıran Makale Sponsorumuz Assa Teknoloji’ye müteşekkiriz.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi
Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni


Assa Teknoloji Hakkında

Hayallerinizi Takip Edin, Onlar Yolu Biliyor

Organizasyonların karmaşık ihtiyaçlarını bütüncül olarak ele olan Assa Teknoloji, kurulduğu günden itibaren güncel ve çözüm odaklı hizmetler sunan bir şirket olarak marka hayalleri gerçekleştiriyor. Yazılım geliştirmeden tasarımlara, dijital pazarlamadan danışmanlıklara kadar geniş bir hizmet yelpazesi olan Assa Teknoloji, markaların ihtiyacı olan tüm hizmetlere tek bir elden ulaşmalarını sağlıyor.

Assa Teknoloji’nin sektörel ve global deneyimi 25 yıla dayanmaktadır

Assa Teknoloji’nin Türkiye’deki faaliyetleri 2002 yılında başlamış olsa da iş birliği içerisinde olduğu ortakları ile sektörel ve global deneyimi 25 yıla dayanmaktadır. Üns Technologie gibi markalar ile Almanya pazarını yakından tanayan şirket, uluslararası alandaki bilgisini kullanarak çeşitli danışmanlık hizmetleri de sağlamaktadır.

Deneyimli ve alanında uzman pazarlama, dijital pazarlama, satış, yazılım geliştirme, mobil geliştirme ekipleriyle hizmet veren şirket, global bir ekip olmanın avantajlarından da yararlanmaktadır. Uluslararası alanda dil bariyerinin ortadan kalkması, sektörlerin yerinde incelenerek stratejilerin oluşturulabilmesi ve gelişen dünyayı yakından takip edebilme gibi faaliyetler bu avantajların başında gelmektedir.

Assa Teknoloji, dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir

Geniş bir hizmet yelpazesi olan Assa Teknoloji, dijital dünyadaki gelişmeleri sağladığı bu avantajlar ile yakından takip ederek hizmetlerini devam ettirmektedir. Özel bireysel yazılım hizmetleri ile markaların dijital dünyadaki varlıklarını ve teknoloji kullanımlarını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda bu özel yazılımlar ile uluslararası alandaki çalışmalara da uygun bir altyapı sağlanabilmekte, yenilikçi teknolojiler ile sürdürülebilir yazılımlar geliştirmektedir. Bunun yanı sıra müşteri kullanımlarını takip ederek mobil yazılım gerektiren uygulamalardaki ihtiyaca da yanıt verebilen şirket, dijital dünyadaki tüm platformların yönetilmesi ve onlara uygun UX/UI stratejileri geliştirilerek mobil uygulamlarda ve website tasarımlarında kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

Assa Teknoloji, markaların dijital dünyadaki ayak izine uygun stratejiler geliştirmektedir

Markaların dijital dünyadaki ayak izine ve itibarına uygun stratejiler geliştirmekte de uzman olan Assa Teknoloji, SEO optimizasyonu gibi dijital performans pazarlama, sosyal medya yönetimi, reklam ve dijital PR yönetimi, marka iletişimi ve dijital itibar ile kriz yönetimi gibi hizmetlerle geleceğe doğru adımlar atılmasını sağlamaktadır. Son olarak 2023 yılında yapay zeka ekibini de bünyesine katan şirket, teknolojinin ve pazarlamanın her alanında 360 derece stratejiler sunarak inovatif çözümler ile müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Assa Teknoloji olarak; dinamik, genç ve yetkin kadromuz ile yeni nesil çözümler sunuyoruz

Assa Teknoloji olarak; organizasyonların karmaşık dijitalleşme ihtiyaçlarını bütüncül olarak ele alıyor, dinamik, genç ve yetkin kadromuz ile yeni nesil çözümler sunuyoruz. Almanya pazarında elde ettiğimiz 20 yılı aşkın tecrübeyi ülkemiz teknoloji dünyası ile paylaşıyoruz. Markanızın kurumsal ihtiyaçlarına çözüm önerileri getirmek, modern dünyanın gereksinimlerine göre dijital dönüşümlerinizi gerçekleştirmek ve diğer birçok faaliyetinizde size destek olmaya Assa Teknoloji olarak hazırız.


ASSA Teknoloji Hakkında detaylı bilgiler için: https://assatekno.com/

6 thoughts on “Assa Teknoloji ile “Makale Sponsorluğu” Anlaşması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.