MakaleWeb Uygulamaları

Bulut Hostingin Diğer Hosting Türlerine Göre Avantajları

Bulut bilişimin arkasındaki konsept basittir: Kendi sunucularınızı satın almak, kurmak veya yönetmek zorunda kalmadan çeşitli uygulamaları internet üzerinden çalıştırmanıza olanak tanır. Şirketinizin web tasarım ve site yönetimi işlemlerini bir tarayıcı ve İnternet bağlantısından başka bir şey olmadan yürütebilirsiniz. Uygulamalar, işletim sistemleri, sunucular ve ağ anahtarlarının tümü gözden uzak ve soyut bulut, İnternet içinde bulunur ve BulutPress® tarafından yönetilir.

İş yapmanın yeni bir yolu

Bulut bilişim, geleneksel yazılım dağıtımını çeşitli şekillerde tersine çevirir:

  • Düşük ek yük: Yükseltmeler, bakım ve sistem yönetimi bulutta gerçekleşir ve BulutPress® tarafından yönetilir, böylece geceleri veya hafta sonlarını yeni bir sürüm yükseltmesini veya başarısız bir sunucuyu denetleyerek geçirmeniz gerekmez. Bir endüstri analisti çalışması, bulut tabanlı iş yazılımlarının 100 çalışanı olan bir şirket için dört yıllık bir süre boyunca şirket içi yazılımlara göre% 50 daha düşük maliyetli olduğunu buldu.
  • Her zaman ve her yerden erişim kolaylığı: BulutPress® “her zaman açıktır”, bu da işinizi büyütmenizi ve uzaktan çalışanları ve konumları desteklemenizi veya yüksek düzeyde mobil satış veya hizmet ekibini desteklemenizi kolaylaştırır, çünkü insanlar buluta her zaman erişebilir , gece veya gündüz, dünyanın her yerindeki herhangi bir tarayıcıdan, masaüstünden veya mobil cihazdan, 7 gün 24 saat.
  • Yüksek kullanılabilirlik: Bulut yazılım mimarileri, maksimum ağ performansı için sıfırdan tasarlanmıştır, bu nedenle genellikle geleneksel, şirket içi çözümlerden daha iyi uygulama düzeyinde kullanılabilirlik sağlar. Örneğin, BulutPress® müşterileri için %99,5 kullanılabilirlik taahhüt eder ve SSL ve Cloudflare gibi şirket içi yazılımlarla elde edilmesi mümkün olmayan maliyet engelleyici veri güvenliği sağlar.
  • Güvenlik: Birçok şirket için, BulutPress® gibi bir hizmet olarak yazılım sağlayıcısı (saas) tarafından sağlanan güvenlik ve kullanılabilirlik, olağanüstü durum kurtarma ve yedekleme düzeyi, kendilerine sağlayabileceklerinden çok daha fazladır. Örneğin BulutPress®, şirket içi yazılımlarla elde edilmesi gereken maliyet engelleyici firewall ve düzenle güncellme ile sistem uyumluluğunu sürdürülebilir kılarak veri güvenliği sağlar
  • Hızlı dağıtım: Geleneksel sunucuları ve yazılımları yüklemek ve sorun gidermek için altı ila 12 ay yerine birkaç ay içinde yerel veya küresel ölçekte kurumsal web sitesi veya e-ticaret uygulamalarımızla çalışmaya başlayabilirsiniz.
  • Optimize edilmiş performans: Bulut, performans gereksinimlerinize göre ayarlanır, ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her koşulda sunucu döngüleri dinamik olarak atanır ve web sitenizdeki ani trafik artışlarına otomatik olarak uyum sağlar.
  • Aboneliğe dayalı fiyatlandırma: Lisanslara, donanımlara ve yazılıma büyük bir ön yatırım yapmanız gereken geleneksel sistemlerin aksine, genellikle yıllık bazda, kullandıkça ödersiniz. Daha iyi nakit akışından ve çok daha fazla BT esnekliğinden yararlanırsınız.
  • Enerji tasarrufu: Şirket içi donanım ihtiyacını ortadan kaldırarak, bulut bilişim genel sunucu odası elektrik tüketimini de azaltır ve bu da orta ölçekli işletmelere her yıl ciddi miktarda tasarruf sağlayabilir.

Bulut hosting ile diğer hosting türlerinin karşılaştırması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.