Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Emrah KOZAN ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023

Değerli Bilişim Profesyonelleri, değerli meslektaşlarımız, “Süper SponsorumuzBiga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 19. bölümünde; Antalya Teknokent tarafından 15 Aralık 2023 Cuma günü, Türkiye Yüzyılında, “Teknoloji ve Bilişimin Yüzyılı” temasıyla ve 4500 üzerinde katılımcı ile bu yıl 7.si gerçekleştirilen Akdeniz Bilişim Zirvesi‘ne katılıp, bilişim profesyoneli meslektaşlarımız ve katılımcılar ile sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

Piksel Akademi Kurucu – Genel Müdürü, Akdeniz Bilişim Zirvesi Etkinlik Komite Başkanı Emrah KOZAN ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda; Emrah Kozan Antalya’da düzenlenen Akdeniz Bilişim Zirvesi‘nin yedincisinin başarıyla gerçekleştirildiğini ve bilişim ekosistemine katkıda bulunduğunu vurguladı.

Röportajda, bilişim sektörünün Antalya’da nasıl büyüdüğü, gençlerle yapılan etkinliklerin önemi ve bilişim zirvesinin ulusal düzeydeki etkisi üzerine düşüncelerini aktardı. Emrah Kozan, bu etkinliklerin sadece öğrenci odaklı olmadığını, bilişim profesyonellerin de katılımının yüksek olduğunu belirtti ve bilişim ekosistemini genişletmeyi amaçladıklarını vurguladı.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri gerçekleşen “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.