Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023 Dr. İbrahim YAVUZ ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Değerli Bilişim Profesyonelleri, değerli meslektaşlarımız, “Süper SponsorumuzBiga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 19. bölümünde; Antalya Teknokent tarafından 15 Aralık 2023 Cuma günü, Türkiye Yüzyılında, “Teknoloji ve Bilişimin Yüzyılı” temasıyla ve 4500 üzerinde katılımcı ile bu yıl 7.si gerçekleştirilen Akdeniz Bilişim Zirvesi‘ne katılıp, bilişim profesyoneli meslektaşlarımız ve katılımcılar ile sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

Antalya Teknokent Genel Müdürü ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İbrahim YAVUZ ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda düzenlenen etkinliğin katılımcı sayısından çok memnun olduklarını belirterek aşağıdaki açıklamalarda bulundu.

Antalya’da düzenlenen 7. Akdeniz Bilişim Zirvesi, Kepez Mimar Sinan Kongre Merkezi‘nde gerçekleşti. Etkinlik, bir hafta önce yapılan sosyal medya çağrısıyla geniş bir katılım ve coşkuyla kutlandı. Zirve, Anadolu’nun en büyük Bilişim etkinliği olarak ön plana çıkarken, Türkiye’deki en büyük üç zirve arasında yer alıyor.

Organizasyonun düzenleyicisi, ev sahibi ve lideri olmanın büyük bir gurur kaynağı olduğu vurguladı. Dr. İbrahim Yavuz, etkinliğin Antalya genelinde olumlu bir etki yarattığını ve pozitif milliyetçilikle tüm Türkiye’ye yaymayı hedeflediklerini belirtti. Yapılan işin teknoloji ve bilişim çağında farkındalık yaratabilme potansiyelini vurgulayarak, gençlerin etkinlikteki ilgisinin önemine değindi. Ayrıca, etkinlikteki amatör ruhun profesyonellikle birleştiğine ve öğrencilerin ilgisiyle yapılan çalışmaların etkileyiciliğini vurguladı. Dr. Yavuz, gençlerin bu tür etkinliklerle hayatlarını şekillendirdiğini ve bu etkinliklerin yaşam kalitesini değiştirmekte önemli bir rol oynadığını belirtti.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri gerçekleşen “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.