Makale

En çok tıklanan web siteleri hangileri?

En çok tıklanan web siteleri hangileri?

En çok tıklanan web siteleri hangileri?

En çok tıklanan web siteleri hangileri? Dünyada her gün milyonlarca insan birsürü internet sitesine girip çıkıyor. Genellikle herkesin tercihi farklı olsa da, genel olarak ortak bir siteye giriş yapıyor ve tüm gün birkaç kez aynı web adresini ziyaret ediyoruz. Bunu öğrenmek için aşağıda gösterilen ve bilgileri Hostinger tarafından toplanan verilere bir göz atmaya ne dersiniz. Afganistan’dan Zimbabve’ye kadar her ülkenin kendi web hayatı ve tercihleri ​​var. Sizin için nasıl bir hizmet verecek acaba? Merak ettiğiniz ülkenin bilgilerini görmek için ülke ismi yazmanız ve tıklamanız yeterli.

Türkiye’de en çok hangi web sitesi ziyaret ediliyor?

Türkiye’de en çok hangi web sitesi ziyaret ediliyor? Türkiye’de en çok ziyaret edilen web sitesini aşağıda sizler için hazırladık.

5 milyar internet kullanıcı en çok hangi siteleri ziyaret etmiş..

Dünya çapında 5 milyar internet kullanıcısıyla, bazı sitelerin dünyanın farklı köşelerinde daha popüler olması şaşırtıcı değil. Ancak yaşadığınız yerde en popüler olan web siteleri hangileridir?

Vikipedi’nin 43 ülkede en çok ziyaret edilen web sitesi olarak tacını aldığını ve dünyanın bilgiye derin bir susuzluk duyduğunu gösterdiğini gördük. Twitter ikinci, Amazon üçüncü oldu ve web’deki en değerli iki site olarak değerini kanıtladı.

Hostinger tarafından toplanan verilere hazırlanmış Dünyada En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri makalemizi bu linkten okuyabilirsiniz.

Tüm yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

One thought on “En çok tıklanan web siteleri hangileri?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.