Haber Duyuru EtkinlikManşet

Erem Teknoloji Teknim ile iş ortaklarını buluşturdu

Erem Teknoloji Teknim ile iş ortaklarını buluşturdu

Erem Teknoloji Teknim ile iş ortaklarını buluşturdu

Bir çok farklı teknoloji ürünü ile yeni mağazasına geçmesiyle birlikte iş ortaklarıyla sık sık bir araya gelen Erem Teknoloji, bu kez de Teknim markasıyla iş ortaklarını buluşturdu.

6 Haziran’da Hırsız Alarm Sistemleri Eğitimi ve 7 Haziran’da Yangın Alarm Sistemleri Eğitimini düzenleyen Erem Teknoloji, yoğun katılım ve ilgi nedeniyle iş ortaklarına teşekkür etti. Eğitimler günde 2 oturum şeklinde yapılıyor olsa da eğitimin düzenlendiği salon katılımcıların yoğun olması nedeniyle dolu bir şekilde gerçekleştirildi.

Hırsız Alarm Sistemleri Eğitimi’nin ilk bölümünde Teknim markasının yeni ürünleri tanıtılırken, yeni uygulama eğitimleri de verildi.  Uygulama eğitimi kapsamında müşterilerin kullanacakları sistemlere erişimlerini ve kontrolünü kolaylaştıran kısa yollar ve uygulamaların arayüzü tanıtıldı. Eğitimin ikinci bölümünde ise tanıtılan yeni ürünlerin devreye alma ve kurulum süreci iş ortaklarına anlatılarak, yeni ürünler tam kapsamlı bir şekilde katılımcılara tanıtılmış oldu.

Eğitimin ikinci günü, Yangın Alarm Sistemleri Eğitimiyle tamamlandı. İlk bölümde Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemleri’nin tanıtımı yapılırken, eğitimin ikinci bölümünde Adresli Yangın Alarm Sistemleri katılımcılara anlatıldı. Eğitimin son bölümünde, katılımcıların soruları kabul edildi ve interaktif bir şekilde geçen eğitim tamamlanmış oldu.

Katılımcılar, Erem Teknoloji’nin vermiş olduğu teknik eğitimlerden memnuniyetini dile getirirken, bu tür eğitimlerin, ürünleri müşterilere anlatılabilmesi açısından fayda sağladığını bu nedenle eğitimlere ilgi gösterdiklerini iletti. Erem Teknoloji ise farklı ürün grupları ve markalarla eğitimlerini devam ettireceğini, ilerleyen tarihlerde yeni eğitimlerin programlandığını iletti.

Diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.