Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Güzin METiN ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız Akdeniz Bilişim Zirvesi 2023

Değerli Bilişim Profesyonelleri, değerli meslektaşlarımız, “Süper SponsorumuzBiga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam ediyoruz.

Röportajlarımızın 19. bölümünde; Antalya Teknokent tarafından 15 Aralık 2023 Cuma günü, Türkiye Yüzyılında, “Teknoloji ve Bilişimin Yüzyılı” temasıyla ve 4500 üzerinde katılımcı ile bu yıl 7.si gerçekleştirilen Akdeniz Bilişim Zirvesi‘ne katılıp, bilişim profesyoneli meslektaşlarımız ve katılımcılar ile sohbet edip, röportajlar gerçekleştirdik.

GM Arge Bilişim Danışmanlık Reklamcılık LTD. ŞTİ Kurucu Yönetici Güzin METİN ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı izleyebilirsiniz.

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri gerçekleşen “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.