Hangi Ülkede Hangi Web Sitesi Lider

Hangi ülkede hangi web sitesi daha çok ziyaret ediliyor.

Bunu öğrenmek için aşağıda gösterilen ve bilgileri Hostinger tarafından toplanan verilere bir göz atmaya ne dersiniz. Afganistan’dan Zimbabve’ye kadar her ülkenin kendi web hayatı ve tercihleri ​​var. Sizin için nasıl bir hizmet verecek acaba? Merak ettiğiniz ülkenin bilgilerini görmek için ülke ismi yazmanız ve tıklamanız yeterli.

Hadi bakalım hangi ülkede hangi web sitesi daha çok ziyaret ediliyormuş görelim ve Türkiye’de en çok ziyaret edilen web sitesi hangisiymiş öğrenelim.

5 milyar internet kullanıcı en çok hangi siteleri ziyaret etmiş..

Dünya çapında 5 milyar internet kullanıcısıyla, bazı sitelerin dünyanın farklı köşelerinde daha popüler olması şaşırtıcı değil. Ancak yaşadığınız yerde en popüler olan web siteleri hangileridir?

Vikipedi’nin 43 ülkede en çok ziyaret edilen web sitesi olarak tacını aldığını ve dünyanın bilgiye derin bir susuzluk duyduğunu gösterdiğini gördük. Twitter ikinci, Amazon üçüncü oldu ve web’deki en değerli iki site olarak değerini kanıtladı.

Hostinger tarafından toplanan verilere hazırlanmış Dünyada En Çok Ziyaret Edilen Web Siteleri makalemizi bu linkten okuyabilirsiniz.

One thought on “Hangi Ülkede Hangi Web Sitesi Lider

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.