Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

Huawei Türkiye Akdeniz Bölge Müdürü Hasan Tahsin Ertuğrul ile Bilişim Profesyonelleri Röportajımız

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesinin düzenlemiş olduğu “8.Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğindeydik.

8.Turizm Teknoljileri Günü Etkinliğimizin Ana Sponsorluğunu yapan Huawei Türkiye Akdeniz Bölge Müdürü Hasan Tahsin Ertuğrul” ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak Röportajımızı gerçekleştirdik. Kendisi ile geçmişten bugüne TBD Antalya Şubesinin organize ettiği etkinliğimizi yıllardır takip ettiğini, etkinliğimizin etkisi ve gücüne istinaden de Ana Sponsor olarak katıldıklarını, katılım açısından da inanılmaz etkili bir etkinlik olduğunu ve tüm katılımcılar ile çok rahat teknoloji hakkında konuşabildiklerini söyledi. Bizim için çok önemli olan bu röportajlarımıza çok da kısıtlı bir zamanı olmasına rağmen vakit ayırıp, bizleri onore ettiği içinde ayrıca çok mutlu olduk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bizi izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler dileriz. Bir sonraki röportajımızda görüşmek üzere, iyi seyirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.