Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

interAnaliz Yazılım LTD. STI.

Web tasarımına, web tabanlı programlamaya ve kaliteli projelerin altına İnteranaliz adını yazma tutkusuyla yola çıkmış genç bir ekip..

Müşterileriyle özel olarak ilgilenmekten, internetten nasıl fayda sağlayabileceklerini uzun uzun anlatmaktan keyif alan bir yaklaşım..

İnteranaliz 01Haziran 2006 tarihinde Antalya’da kurulmuş ve 01Mayıs 2007 tarihinde Limited Şirket olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Şirketin ortakları aynı zamanda programlama ve web tasarımı alanında, bizzat üretimde yer almaktadırlar.


web tasarım markası
web tasarım

Web Tasarım Antalya

Antalya’da estetik kriterlere uygun, bir tarza sahip web tasarımı ile markanızı ön plana çıkartmak istiyorsunuz. Ancak estetiğin tek başına yeterli olmadığını bilmeniz gerek. Öncelikle en son teknolojik trendleri takip eden, hız ve performanstan ödün vermeyen, arama motorlarına ve tüm mobil cihazlara uygun güçlü bir yazılım altyapısına da ihtiyacınız var.

Görsel beğenilerimiz farklı farklıdır ama hepimiz kaliteyi isteriz. interAnaliz, başta Akdeniz Üniversitesi olmak üzere, binden fazla kurum ve kuruluşa nitelikli web tasarım hizmeti sunmaktadır.

Ekonomik bir çözüm arıyorsunuz üstelik Google Arama Motorunda bulunmak ayrıca sitenizi özgürce, kolay bir şekilde güncellemek istiyorsunuz. Peki bu mümkün mü? Cevap hakkımızı kullanıyoruz; Evet ! Hazır taslak çözümümüzle, ekonomik web siteleri yapıyor ancak web sitesinden fayda sağlamanızı da unutmuyoruz. Yani Google da adınızın yazılmasına gerek kalmadan, hizmetiniz ya da ürünlerinizin ismi yazıldığında ilk sayfadan hatta ilk sıralardan bulunmanızı sağlıyoruz.

Antalya’da Web Tasarımı, Bizim Tek İşimiz

Google’da bulunabilirlik ve görsel kalitemizle sizi etkilemeyi başardık hatta sizinle tanışma fırsatımız oldu. Bizimle çalışmaya karar verirseniz, önce işinizi, ürettiğiniz değerleri, hedef kitlenizi iyi anlamaya çalışırız. Sitenizin uzun vadede ne kadar gelişebileceğini düşünürüz ve sonra web tasarımı için taslak çalışmasına geçeriz. Taslak çalışması; özgün ve kaliteli bir web tasarımı için sancılı ve zaman alan bir süreçtir. Web siteniz, yayında olduğu sürece sizi (ve bizi) temsil eder; tüketilen, biten bir ürün değil tam bir hizmet sürecidir. Bu yüzden web siteniz, taslak aşamasından yayınlama aşamasına kadar bizim için önemli bir projedir.

Web Sitesi Bizim İçin Önemli Bir Yatırım Kalemidir

Sadece web sayfaları yapılmış, bir şekilde internette yayınlanmış bir broşür gibi muamele gören ve interneti çöplüğe çeviren binlerce web sitesinden biri sizin web siteniz olmasın…

Bugün ticari hayatınız internetin gücüyle şekillenir. Bu güçten faydalanmanızı sağlıyoruz.

Web Sitesi Bizim İçin Bizden Bağımsız Özgür Müşteri Demektir

Firmamız tarafından Antalya’da geliştirilen ve bütün web tasarım projelerimizin dinamik olmasını sağlayan içerik yönetim sistemi “BulutPress”i size mutlaka anlatmalıyız. Web sitenizi nasıl etkin bir şekilde yönetebilir ve nasıl fayda elde edersiniz? Web sitenize istediğiniz kadar yeni sayfa, yeni resim ekleyebilmenin, interAnaliz web tasarım şirketi için ufak bir ayrıntı olarak kaldığını, bunun üstünde bile durmadığımızı göreceksiniz.. Ha bu arada BulutPress sürekli geliştirilmektedir ve bütün Bulut.Press müdavimleri bu gelişmelerden faydalanabilmektedir 🙂


İletişim Bilgilerimiz

Meydankavağı Mah. Avni Tolunay Cad.
Varışlı Apt. 1570 Sok. No:3 D:1
Muratpaşa / ANTALYA

444 40 12

Gsm Ofis 1: 0554 490 45 75

Gsm Ofis 2: 0555 422 30 20

Gsm Ofis 3: 0506 652 51 49

ATSO Sicil No: ODA/ 52055 – TİCARET/ 49773
Vergi Dairesi: Antalya Kurumlar
Vergi No: 478 050 56 71

https://www.interanaliz.com/

One thought on “interAnaliz Yazılım LTD. STI.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.