Haber Duyuru EtkinlikManşetYeni Ürünler

Keenetic’den futbol severler için güzel haber

DİKKAT! Bu bir Reklam içerikli makale yayınıdır!

Keenetic CEO’su Vefa Tarhan’dan İddia: Dijital Canlı Spor yayınlarında kalitenin adresiyiz!”

Modem ve Router’larla büyük kalite

“Türkiye pazarında ivmeli büyümesine devam eden Keenetic Türkiye CEO’su Vefa Tarhan, internet üzerinden yapılan spor yayınlarında sunmuş oldukları Modem ve Router‘larla büyük kalite farkı oluşturdukları konusunda iddialı bir çıkış yaptı. İzleyici ve kullanıcıların kötü deneyimlerini iyileştirmek için büyük mühendislik geliştirmeleri yaptıklarını her zaman spor severlerin özellikle son dönemde internet üzerinden canlı yayın çeşitliği artan futbol severlerin yanında olduklarını dile getiren Tarhan, “Futbol yayınlarında kalitenin adresi Keenetic!” dedi.”

İnternet ve bilişim sektörünün duayen ismi Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası ortak bir girişim olarak kurulan Keenetic, her geçen gün kullanıcılarının beğenisini almaya ve ivmeli büyümesine devam ediyor. Şirket CEO’su Tarhan, internet üzerinden yapılan canlı spor yayınlarındaki çeşitli teknolojik problemleri harmanlayıp iyileştirerek kalite projesi başlatıp tamamladıklarını ifade etti. Süreç içerisinde Keenetic OS işletim sistemine spor severler için bir özellik ekleyerek tüm Keenetic kullanıcılarının hizmetine sunduklarını açıkladı.

Footballnet konseptli bir kalite projesi

Proje kapsamında, Keenetic Türkiye ekibi, futbolseverlerin futbol ve internet yayınlarının kesilmesi, donması, kalitesinin azalması ile ilgili yaşadıkları olumsuz deneyimleri, müşteri deneyim merkezlerinde değerlendirip ele alarak, footballnet konseptli bir kalite projesine imza attı.

Tarhan, kullanıcıların ve izleyicilerin maç esnasında sürekli yayınlarının donması, kristalleşmesi, ara ara yayının kesilmesi gibi sorunları en sık olarak dile getirdiklerini belirtirken; şu açıklamada bulundu: “Bu noktada maalesef tek kriter internet bağlantı hızınız, modeminizin yüksek hızlı Wifi desteği olmayabiliyor. Hızlı diye aldığınız bir modem sürekli sorun çıkarabiliyor. Bu nedenle donanımı çok iyi kullanan akıllı bir yazılım sorunlarınızı çözebilir. Yine, yedekli ağ teknolojilerini de ekleyebiliyorsunuz, Networkünüz de yedekli ağ kullanırsanız; bir servis sağlayıcıda sorun yaşadığınızda, hızlıca diğer yedek bağlantılar devreye girebilmektedir. Keenetic ağ yedekliliğini en üst seviyede sağlayarak, kesintisiz bağlantıyı her yönlü mükemmel keyifli bir hale getiriyor.”

Akıllı işletim sistemi ile anlık kullanım takibi

Buna ek olarak, kalabalık bir ailede maç izlemek isteyenler ya da o gün evine misafir gelenleri de unutmayan Keenetic, ağ önceliklendirme akıllı seçeneği ile hangi bağlantının öncelikli olduğunu belirleyebiliyor. Tüm kullanıcıların kullanımını cihazın akıllı işletim sisteminden anlık izleyebiliyorsunuz.

Tarhan, “Pazarlama sadece tek yönlü bir aktivite değil, kullanıcı ve müşterilerinizi de iyi dinleyerek kaliteyi ön plana almalısınız. Keenetic olarak, her zaman kalite vurgumuzla öne çıktık. En hızlıyız, en iyiyiz, demedik. İnsanlar bize kendileri deneyimledikten sonra inandı. Bence, bu noktada; onlardan gelen gerçek görüşler çok daha değerli.”

Bağlantı sorunu olmadan maç keyfini yaşayın

Tarhan sözlerine; “Bu kapsamda, futbola özel olarak footballnet projesini başlatan Keenetic olarak, “mutlu futbol severler” hedefledik. İnsanlar ülkemizde futbol müsabakalarını yakından takip ediyor; lakin oldukça fazla yayıncı kuruluş var ve pratik abonelik sistemiyle yayınlar internet üzerinden verilmeye başlandı. En ufak bir internet bağlantı sorunu hemen yayına yansıdığı için günün sonunda tam anlamıyla maç keyfini yaşayamıyorlar. Spor severleri dinlediğimizde ne gibi problemler yaşadıklarını analiz ederek, buna dair güncellemeler yaptık. Böylece Keenetic kullanıcıları artık daha kaliteli futbol deneyimlerine erişti” şeklinde devam etti.

Mesh Wi-Fi sistemlerinde de birçok başarılı projeye imza atan Keenetic, içinde kendine özel KeeneticOS işletim sistemi ile herkese kaliteli bağlantı deneyimi sunma konusunda iddialı görünüyor.

Keenetic Türkiye Hakkında; 

Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi

Keenetic, nihai kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alan iddialı ve yenilikçi Akıllı Router (Smart Router) üreticisi ve geliştiricisi olarak 2010 yılında kuruldu. Keenetic’in temel misyonu, akıllı evler ve ofisler için üstün kablosuz performans sunan, aynı zamanda gelişmiş yazılım gücüyle güvenli, kolay yönetilebilir birçok gelişmiş özellikleri barındıran Router cihazları üretmektir. Keenetic ürünleri, yüksek donanım ve yazılım özellikleri sayesinde sorunsuz çalışarak mutlu müşteriler yaratırken aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Kurulduğu günden itibaren gerek müşteri isteklerini dinleyerek gerekse güncel ihtiyaçları en iyi şekilde tanımlayarak en teknolojik ürünleri en iyi destek alt yapısıyla vermeyi hedefler. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz eder.

Esnek ve modüler yazılım mimarisi

Sahip olduğu esnek ve modüler yazılım mimarisi sayesinde ürünlerin müşteri deneyimi ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmesini sağlar. Keenetic, ev ve ofis internet teknolojilerinde 20 yılı aşan tecrübeli kişiler tarafından yönetilmektedir. Bu deneyim, rekabetin yüksek olduğu, müşteri taleplerinin sürekli değiştiği ve ürün fiyatlarının dinamik olduğu pazarlarda kazanılmıştır. Rekabetin bu denli yüksek olduğu bir pazarda büyümenin Keenetic markasını küresel ölçekte hazır, iyi ve adil bir ticari ortak haline getirdiğine inanıyoruz.

Keenetic Türkiye Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında kuruldu

Ülkemizde, Keenetic İletişim Teknolojileri Bilişim Pazarlama ve Danışmanlık A.Ş. internet ve bilişim sektörünün tecrübeli ismi eski ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan tarafından Kasım 2018 yılında uluslararası bir girişim çerçevesinde JV (Joint Venture) olarak kuruldu.

Bu makale Keenetic Türkiye destekleri ile yayınlanmıştır.

Keenetic ile gelişmiş oyun deneyimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.