Bilişim ProfesyonelleriManşetRöportajlar

Türkiye Bilişim Derneği Antalya Şube Başkanı Cem Başer Röportajı

Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin bu bölümünde; Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şube Başkanı Cem Başer ile samimi ve hoş bir sohbette bulunduk.

Cem Başer ile TBD‘nin bilişim sektörüne katkılarını, başkanlığı sonrasında TBD Antalya Şubesi‘nin yeni dönemini, yapılacak olan 8.Turizm Teknolojileri Günü etkinliğini, kurucusu olduğu Pars Hayvan Arama Kurtarma Derneğini‘nin kuruluş amacını, bilişim profesyonellerinin afet dönemlerinden önce bu tür derneklere nasıl katkıda bulunabilecekleri üzerine konuşup, bilişim sektörümüzle ilgili sohbet ettik.

Cem Başer ile yaptığımız bu değerli röportajın detayları için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. Bütün Bilişim Profesyonelleri ve bilişim sektör meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Bilişim sektörüne katkıları için Türkiye Bilişim Derneği (TBD) ve Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şube Başkanı Cem Başer‘e teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.