Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Layer Sistem Ltd. Şti.

Layer Sistem Ticaret Limited Şirketi, bilişim teknolojileri alanında uzmanlıklarını birleştiren güçlü bir ekibin bir araya gelmesi ile 2014 yılında kurulmuştur.

Uzman kadrosu ile 2014 yılına kadar farklı firmalar bünyesinde hizmet vermiş kurucu ortaklar Layer Sistem çatısı altında bir araya gelerek 10 yılı aşkın sektör tecrübelerini birleştirmiş ve 2014 yılı itibariyle hizmetler sunmaya başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana kısa zamanda müşteri portföyüne kattığı değerli firmalar ile önümüzdeki dönem potansiyelinin haberciliğini yapan Layer Sistem, mevcut müşterileri ile sağladığı memnuniyet kapsamında hizmet yelpazesini yeni projeleri ile güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Layer Sistem, sistem ve network projelendirme, hazırlanması ve yönetimi ; yazılım geliştirme ve kiralama ; butik yazılım geliştiriciliği ; Cloud server hizmetleri ; danışmanlık hizmetleri ; Back-up projelendirme ve aktif yönetim konularındaki uzmanlığı ile sektöre iddaalı girişini tamamlamıştır.

Adres: Esentepe Mah. Salih Tozan Sok. No: 8/15
Şişli / İstanbul
T: +90 850 500 0 166

E-Posta: [email protected]

http://www.layersistem.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.