Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Lotis Bilişim

Lotis Bilişim Teknolojileri, 2014 yılında “Sizin Teknolojinize Bizim Güvencemiz” sloganı ile kurulmuştur. Lotis Bilişim Teknolojilerinin bugüne kadar gelmesinde çalışma azmimiz, müşterilerimize ve çalışanlarımıza verdiğimiz değer vardır. Hedefimiz, sürekli olarak gelişen teknolojilere adapte olan bir teknoloji şirketi olarak piyasanın vazgeçilmez unsurlarından biri olmaktır.

Lotis Bilişim Teknolojileri çalışanları, firmamızın en değerli varlıklarıdır. Bilgiye ve tecrübeye daha çok önem veren hem firmamıza hem de sektörümüze katkı da bulunmak için bilişim sektörünün birçok alanında yetişmiş, eğitimli personeli ile hizmet vermektedir.

Lotis Bilişim Teknolojileri, müşterilerine birçok konuda bilgi ve birikimini aktarırken, onlardan da birçok şey öğrenerek karşılıklı kazanç sağlayabileceği ilişkiler kurmayı ve bu ilişki ağını büyütmeyi hedeflemektedir. Lotis Bilişim Teknolojileri, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutan bir anlayışla kurulmuştur.

Lotis Bilişim Teknolojilerinin ayırt edici bir özelliği de, müşterileri ile olan uzun soluklu birlikteliği ve güvene dayalı ilişkisidir. Lotis Bilişim Teknolojileri, teknoloji konusunda güvenilir kişilerin içinde bulunduğu bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Firmamız “şeffaflık”, “dürüstlük” ve “güven” unsurlarını gerçekleştirdiği projelerde ve şirket politikasında barındırmayı misyon olarak belirlemiştir.

Adres: Zerdalilik Mahallesi 1385 Sokak SİM Apt. No:15-E Muratpaşa / Antalya

Telefon:  0242 311 63 26

Eposta: [email protected]

Web: https://lotisbilisim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.