MakaleWeb Uygulamaları

Moz Domain Otoritesi (DA) Puanı Nedir ve Nasıl Artırılır?

BulutPress® ile dünya standartlarının üzerinde, güvenilirliği kanıtlanmış, profesyonel, etkili ve oldukça hızlı açılan kurumsal tanıtım sitenizi ya da e-ticaret sitenizi oluşturdunuz. Şimdi web sitenizin başarsını adım adım inşa etmenin, Moz Domain Otoritesi puanı üzerinde çalışmaya başlamanın zamanı geldi. Eğer henüz web sitenizi oluşturmadıysanız, ücretsiz bayimiz olup marketten size en uygun temayı seçtikten sonra web sitenizi hemen oluşturabilirsiniz.

Moz Domain Otoritesi Puanı (DA) Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

Moz Domain Otoritesi (DA: domain autority) web sitenizin gücünün bir ölçüsüdür. Domain otoritesi puanı, kök domainlere verilen linkler, toplam link sayısı, MozTrust, MozRank gibi değerlerin hesaplanıp tek bir puan olarak belirlenmesidir. Bu puan web sitelerini karşılaştırırken veya bir web sitesinin zaman içindeki sıralama gücünü takip ederken kullanılabilir.

Moz Domain Otorite puanınız kaç olursa olsun, ufak aralıklarda bu sayıyı artırmak görece daha kolaydır. Örneğin moz da puanı 30 ise 35 yapmak kolaydır. Moz DA puanını artırmak zaman ve çaba gerektirir.

moz domain otoritesi nedir ve nasıl artırırlır

Moz Domain Otorite (DA) Puanını Artırmak İçin Yapmanız Gerekenler

  1. Yüksek kaliteli geri bağlantılar (backlink) alın.
  2. Potansiyel olarak zararlı geri bağlantıları analiz edin.
  3. Kötü geri bağlantılarınızı kaldırın.
  4. Kalan kötü geri bağlantıları reddedin.
  5. Ziyaretçilerinizin seveceği web içeriği yazın.
  6. Marka Güveni ve Otoritesi Oluşturun.

Yazının devamı: https://bulut.press/moz-domain-otoritesi-da-nedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.