Haber Duyuru Etkinlik

Multinet Up Teknik Sorun Çözüldü

Multinet Up Teknik Sorun Çözüldü

Multinet Up Teknik Sorun Çözüldü

Multinet Up teknik sorun çözüldü. Multinet Up, 01.08.2023 Salı günü Türkiye genelinde servis sağlayacılarından dolayı teknik bir sorun yaşamıştı. Birçok kullanıcı multipay uygulamasına erişim sağlayamadı ve ödeme sıkıntıları ile karşılaşmıştı. Bugün itibariyle yaşanan teknik sorunun çözüldüğünü belirten Multinet Up, kullanıcılarına anlayışları için teşekkürlerini iletti.

Önemli Bilgilendirme!

İnternet sitelerinde yaptıkları açıklamada ”Değerli Kart Kullanıcımız, 01.08.2023 Salı günü, hizmet aldığımız servis sağlayıcımızdan kaynaklı Türkiye genelinde birçok firmayı da etkileyen teknik bir sorun sebebiyle müşteri hizmetleri operasyonlarımızda ve ödeme süreçlerinde yaşanan kesinti sona ermiştir. Sistemlerimiz kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır. Yaşanan aksaklık nedeni ile tekrar özür diler, her zaman olduğu gibi sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaya devam ettiğimizi belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi.

Multinet Up Türkiye Genelinde Teknik Sorun Haberimizi buradan inceleyebilirsiniz. Diğer haberlerimiz için bizi buradan takip edin.

Multinet Up açıklama detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.