Haber Duyuru Etkinlik

Multinet Up Türkiye Genelinde Teknik Sorun

Multinet Up kullanıcılarından şikayetler gelmeye devam ediyor. Multinet Kart, işverenlerin çalışanlarının yemek ihtiyacına yönelik aylık belirli miktarda yükleme yaptığı kartlardan biridir. Birçok alanda kullanımı olan bu kartlar, özellikle ailelerin mutfak alışverişlerinde önemli bir role sahip.

Multinet Up Türkiye Genelinde Teknik Sorun

Ödeme yapmak için kasaya giden birçok kişi ödeme yapamadan geri döndüğünü belirtti. Servis sağlayıcısından dolayı yaşanan teknik sorun, kullanıcıları olumsuz etkiledi. Kullanıcı şikayetlerinin ağırlıklı olarak uygulama ekranının açılmaması ve hiçbir şekilde ödeme yapılamaması olduğu görülüyor.

Firmanın yaşanan sorunla ilgili kullanıcılarına gönderdiği mesajda ”Hizmet aldığımız servis sağlayıcımızdan kaynaklı Türkiye genelinde yaşanan teknik bir sorun sebebiyle müşteri hizmetleri operasyonlarımızda ve ödeme süreçlerinde kesinti yaşanmaktadır. Ödeme sistemlerinin en kısa sürede normale dönmesi için süreci yakından takip ediyoruz, sorun çözüldüğünde sizi bilgilendireceğiz. Yaşanan sorundan dolayı özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Sitelerinden yapmış oldukları bilgilendirme ise şu şekilde

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Diğer haberlerimiz için bizi buradan takip edebilirsiniz.

One thought on “Multinet Up Türkiye Genelinde Teknik Sorun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.