Haber Duyuru EtkinlikManşet

Oniki Bursa E-Ticaret & E-İhracat Konferansı

Global, Hibrit, Yapay Zeka Destekli Oniki E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı Bursa Büyükşehir Belediyesi Liderliğinde 22 Haziran Tarihinde Bursa Crowne Plaza’da Gerçekleşecek

Oniki, yenilikçi konseptiyle hayata geçirdiği E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı’nın dokuzuncu ayağını 22 Haziran 2023’te Bursa Crowne Plaza’da gerçekleştirecek. Bursa Büyükşehir Belediyesi liderliğinde düzenlenen etkinlik Bursa Ticaret Borsası, BİSİAD, BEKSİAD, BESOB, Genç MÜSİAD, Ulutek Teknopark, BİMED ve ETİDtarafından da destekleniyor.

Hibrit konsepte sahip etkinliğe global düzeyde yoğun bir katılım bekleniyor.

Konferansta, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem ve Otomasyon Konseyi Başkanı Osman Akın, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası E-Ticaret ve Dijitalleşme Konseyi Başkanı İlker Özgüven ve ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi açılış konuşmalarını yapacak.

E-Ticaret ve E-İhracat Ekosistemi Bir Kez Daha Oniki’de Buluşacak

Oniki bu konferansta Bursa’daki üreticileri ve markaları, e-ticaret ve e-ihracat alanında bu ürünleri alıp satışını yapacak satıcılar ve ekosisteme çeşitli çözümler sunan hizmet ve servis sağlayıcı firmalarla bir araya getirecek. Böylece katma değeri ve ticari potansiyeli yüksek iş birliklerinin sağlanması hedefleniyor.

Hibrit Yapay Zeka Teknolojisi İş İnsanlarını En Doğru Şekilde Eşleştirecek

Oniki tarafından geliştirilen yapay zeka destekli B2B matchmaking yapan hibrit event teknolojisi Bursa’daki bu konferansta da fiziksel katılımcıların B2B masalarda, online katılımcıları ekranları başında bire bir iş odaklı networking yapmalarını sağlayacak. Oniki, geliştirdiği bu teknolojiyle etkinliğe katılan iş insanlarını kendilerine ve işlerine maksimum fayda sağlayacak en doğru 12 kişiyle buluşturacak.

Etkinliğe Özel Konsept Uygulanacak

Oniki yapay zeka teknolojisi haricinde sunduğu konferans + networking + eğlence konseptini yine bu etkinlikte de uygulayacak. Böylece katılımcılar bir yandan süre sınırı olan faydalı bilgiler içeren sunumlar dinlerken diğer yandan yapay zeka destekli B2B eşleşmelerle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak. Tüm gün sürecek etkinlikte katılımcılar öğle yemeği ve kahve aralarında da networking yapma fırsatı bulacaklar.

Global Düzeyde 800 Kişinin Üzerinde Katılım Bekleniyor

Hibrit konseptte gerçekleşecek olan etkinliğin fiziksel kanadında 500 katılımcı, online tarafta da 400’ün üzerinde katılım gerçekleşmesi bekleniyor. Belli aşamalardan geçirilerek özenle seçilen katılımcılar; etkinlik günü yapılan 12 B2B eşleşme seansıyla birlikte toplamda 10.000’in üzerinde bire bir iş odaklı networking görüşmesi gerçekleştirecekler.

Etkinliğe daha önce yer alan katılımcılar etkinlikten büyük bir verim aldıklarını, daha önce yaşamadıkları bir etkinlik deneyimi yaşadıklarını ve sektörün bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtti.

Önceki etkinliklerin katılımcı görüşlerine şuradan ulaşabilirsiniz:

Katılımcı görüşleri

https://www.youtube.com/@oniki-net/shorts

Oniki’nin düzenlediği konferanslara oniki.net adresi üzerinden başvuru yapılıyor.

Önceki etkinliğin özeti ve Bora Özkent tarafından hazırlanan deneyim videosuna şuradan ulaşabilirsiniz:

Denizli e-ticaret ve e-ihracat konferansı özet görüntüleri;

Deneyim videosu 
https://youtu.be/Ux_ck-Uu4tQ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.