Bulut - Cloud TeknolojileriHaber Duyuru EtkinlikManşet

PlusClouds ile “Ürün ve Hizmet Tanıtım Sponsorluğu” Anlaşması

PlusClouds ile “Ürün ve Hizmet Tanıtım Sponsorluğu” Anlaşması

PlusClouds ile Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi arasında “Ürün ve Hizmet Tanıtım Sponsorluğu” anlaşması yapılmıştır. Haber Sitemiz Bilişim Profesyonelleri, yayın hayatına başladığı 2020 tarihinden itibaren Bilişim sektörü için gönüllüce haberler, duyurular ve içerikler yayınlamaya devam etmektedir.

Yapılan bu anlaşmayla bundan böyle PlusClouds‘un üretmiş olduğu Ürün ve Hizmetlerin tanıtılması amacıyla röportajlar hazırlanacak ve bu kayıtlar Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi’nin YouTube kanalında yayınlanıp, duyuruları sosyal medya hesaplarımızda ve WhatsApp kanallarımızda duyurulacak, yapılan röportajlara istinaden yeni makale içerikleride yine haber sitemizde paylaşılacaktır.

Bizleri, Bilişim Profesyonelleri haber sitemizin yayınlarına ilk başladığımızdan bu yana destekleyen bütün Bilişim Profesyonelleri Meslektaşlarımız ve sponsorlarımızla birlikte, gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimize çok daha kolay ulaştıran Yeni Sponsorumuz PlusClouds’a müteşekkiriz.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi
Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni


PlusClouds Hakkında

Telekom ve Veri Merkezlerini Akıllıca İşletmek

16 yıllık ArGe tecrübesiyle sürekli PlusClouds ekibi, sürekli yeni teknolojiler geliştirerek 40.000’i aşkın kullanıcı için hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor. Bulut bilişim, otomasyon, orkestrasyon ve yapay zeka gibi hizmetlerle veri merkezlerinin en akıllıca şekilde işlemesini sağlıyor. Öncelikle ekibin kendi içinde severek kullandığı, zaman ve maliyet avantajı sunan bu teknolojiler ile şirketlerin altyapısına yeni bir soluk getiriyor!

PlusClouds, TÜBİTAK gibi kuruluşların da desteğini kazandığı ezber bozan yeni projeler ile girdiği yeni pazarlarda hızla lider olan bir ekibe sahip. Bunun başarının bir sebebi de ekibin kendi ihtiyaçlarına buldukları çözümleri hizmetleştirerek müşterilere sunmaya başlaması. Bu şekilde gerçek bir soruna gerçek bir çözüm olarak üretilen servisler küresel teknoloji devlerinin rekabetine karşın kullanıcı memnuniyeti kazanmayı başarıyor.

Tüm Altyapıya Tek Bir Noktadan Ulaşım

PlusClouds bir veri merkezinde ihtiyaç duyulabilecek tüm bileşenleri bir arada sunuyor. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında yüksek güvenlikli veri merkezlerinde bulunan bulut sunucular ile veri depolama, yönetme, yapay zeka, orkestrasyon gibi BT Hizmetleri veriyor. Tek bir panel üzerinden erişebilen bu hizmetler kusursuz bir ahenk içinde işliyor ve tüm altyapınızı tek bir noktadan yönetmeyi sağlıyor. 

PlusClouds, açık kaynaklı teknolojiler kullanarak uygun fiyat ve karar verme esnekliği sunuyor. Ölçeklenebilir bulut deneyimi ile kullanıcının her daim ihtiyacı olduğu kadar kaynak kullanmasını sağlıyor. Bunun yanında 7/24 Türkçe destek alma şansı sunarak kullanıcılar ve verileri için aksama ve arıza olmaksızın pürüzsüz deneyim sunuyor. 

Bulut bilişim üzerine yoğunlaşmış olsa da gelen yoğun istek ile PlusClouds içerisinden LeoCO adı verilen orkestrasyon hizmetleri ve NextDeveloper adı verilen entegrasyon ve özel uygulama geliştirme hizmetleri veren iki marka daha bünyesinden çıkartmıştır.

Herkes İçin CAS

PlusClouds’un en yeni teknolojisi Cloud Attached Storage (CAS), kullanıcıların depolama ünitelerinin fiziksel donanım ihtiyaçlarıyla uğraşmadan bulutun avantajlarından faydalanabilecekleri bir NAS depolama hizmeti. Hizmetin öncelikleri; uygun maliyet, erişim kolaylığı ve yüksek/ölçeklenebilir depolama kapasitesi.

CAS, verilerin uzun vadeli saklanması, arşivlenmesi ve yönetilmesi için bulut tabanlı bir çözüm sunuyor. Hem web hem mobil üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz bir fiyat-performans ürünü. PlusClouds’un yerli yazılım inancı sayesinde sadece aylık sabit bir ücret ödersiniz ve lisans maliyeti gibi sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız. İnternete bağlı olduğunuz sürece verilerinize her zaman ve her yerden kolayca erişebilirsiniz. Dosya paylaşımı ve yetkili atama özellikleriyle kolayca alanınızı yönetebilirsiniz. Geniş depolama alanını oldukça yüksek bir hız ile sunan CAS, kurulum derdini de ortadan kaldırıyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanıma hazır şekilde dakikalar içinde teslim edilmesi sayesinde kesinlikle kafanızı rahat ettirecek bir hizmet.

CAS veri depolama hizmetlerinde güvenliğe büyük bir hassasiyetle yaklaşılıyor. Güçlü güvenlik önlemleriyle donatılan CAS, verileri birden fazla sunucuyla paylaşmaz ve siz kendi bulutunuzun tek sahibi olursunuz. Veri miktarınız zaman içinde ne kadar artarsa artsın, CAS size 1TB’den 500TB’a kadar depolama kapasitesi sunar. İhtiyacınıza uygun olarak hızla ölçeklendirme yapabilirsiniz. Bunların hepsini arkanızda sorularınız, ihtiyaçlarınız ve endişeleriniz için 7/24 arayabileceğiniz bir destek ekibi olmasının rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Lansmana Özel İndirim

https://plusclouds.com.tr/

https://plusclouds.com.tr/bulut/bulut-depolama/cloud-attached-storage

One thought on “PlusClouds ile “Ürün ve Hizmet Tanıtım Sponsorluğu” Anlaşması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.