Bilişim ProfesyonelleriBulut - Cloud TeknolojileriRöportajlar

PlusClouds – Kaan Özkan ile “Cloud Attached Storage”

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi olarak yapmış olduğumuz işbirliği kapsamında PlusClouds‘un üretmiş olduğu Ürün ve Hizmetlerin tanıtılması amacıyla ilk röportajımızı gerçekleştirdik. Bizler için çok keyifli geçen bu sohbet ile Kaan Özkan bey bizlere geliştirdikleri teknoloji ve hizmetlerini anlattı.

Sizlerinde bu başarılı çalışmalardan faydalanmanız amacıyla yapmış olduğumuz sohbet (röportaj) video linkimizi makalemizin alt kısmına ekledik. Sayın Özkan‘a bu keyifli ve bilgilendirici anlatımından dolayı teşekkür eder, sizlerinde bu yeni teknolojik hizmetlerden faydalanmanızı temenni ederiz.

Bilişim Profesyonelleri Haber Sitesi
Osman SELÇOK | Genel Yayın Yönetmeni


PlusClouds Hakkında

16 yıllık bir AR-GE deneyimi üzerine kurulmuş PlusClouds diğer bulut bilişim firmalarından çok farklı bir yapıya sahip. Uzman yazılımcılarıyla PlusClouds, en yeni teknolojiler üzerine çalışarak %100 yerli lisanslı ürünler geliştiriyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan veri merkezindeki sunucular ile bulut depolama, sanal özel ağ gibi servislerin yanında, yapay zeka, orkestrasyon ve otomasyon teknolojilerini sistemlere entegre ederek hızlı ve insansız çözümler üretiyor.

Kaan Özkan Kimdir

Anadolu Üniversitesi mezunlarından olan Kaan Özkan, 2000 senesinden bu yana yazılım sektöründe aktif olarak yer almaktadır. Otel tesisleri gibi turizm işletmesi şirketlerin IT altyapılarını başarıyla geliştirmek ve yönetmek adına sürekli yeni teknolojiler deneyimleyen Özkan, sunucu sistemleri, sanallaştırma programları ve yedekleme teknolojilerinde onlarca yıllık tecrübeye sahip. Bunun yanında siber güvenlik alanında uzmanlıkları vardır. PlusClouds’da özellikle sistem geliştirme ve son kullanıcıya yönelik yeni hizmetler üzerinde çalışmaktadır.

Kaan Özkan İle Röportajımız

Kaan Bey ile PlusClouds’un ürün ve hizmetleri ile ilgili konuştuk. Bu röportajda PlusClouds’un yeni depolama hizmeti Cloud Attached Storage üzerine odaklandık. Hizmetin hangi ihtiyaçlara cevap olarak, nasıl ortaya çıktığından bahsettik. Hizmetin geliştirme aşamasını, kullanıcıların deneyimlerini ve maliyet avantajlarını ele aldık. Kullanıcıyı yatırım, amortisman ve cihaz arızalarından tamamen kurtaran CAS, 500 TB’a kadar disk kapasitesine sahip ve 35-40 saniye arasında ayağa kalkıyor. Yedek alma işlemlerini tüm platformlar için çok daha kolaylaştıran CAS hizmetini gelin birlikte tanıyalım.

PlusClouds – Kaan Özkan | Bilişim Profesyonelleri “Ürün ve Hizmet Tanıtım” Röportajları

Lansmana Özel İndirim

https://plusclouds.com.tr/

https://plusclouds.com.tr/bulut/bulut-depolama/cloud-attached-storage

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.