Bilişim FirmalarıBilişim Profesyonelleri

Procom Bilişim Teknolojileri

Ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır..

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Procom Bilişim müşterilerine sadece ürün ve çözüm sunan bir iş ortağı olmak yerine, teknoloji konusunda bir yol gösterici olmayı kendine hedefler.

En Iyisini Yapıyoruz

Bilişim Teknolojileri Alanında Öncü Çözüm Ve Hizmetleriyle, Fark Yaratan Uzmanlıklarıyla,Türkiye’ De Lider, Uluslararası Pazarda Söz Sahibi Olmak.

Bilgi Teknolojileri Alanında Müşterilerimizin Ihtiyaçlarını Karşılamak Ve Verimliliğini Artırmak Amacıyla, Deneyimli Ve Yetkin Ekibimizle En Uygun Tasarım, Çözüm Ve Servis Desteğini Sağlamak. Kariyer Fırsatlarına Açık, Keyifle Çalışılan Ve Çalışmak Için Tercih Edilen Bir Firma Olmak. Paydaşları Ile Büyümek Ve Onlara Değer Katmak. İnsan Ve Çevreye Olan Saygımız, Doğru Ve Açık Iletişim Yaklaşımımızla Güven Duyulan Ve Izlenen Çözüm Ortağı Olmak.

Değerlerimiz:

Güvenilirlik, Duyarlılık, Müşteri Odaklılık, Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Esneklik.

Müşterilerine, Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan firmamız, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu çerçevede firmamız; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgisayar ve İletişim Teknolojileri alanında;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak, Verimliliği sağlamak, Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak, Kalıcı müşteriler edinmek…

TEL +90 0850 888 1 PRC (772)

FAX +90 0850 888 0 59

[email protected]

Fener Mah. 1907/1 sok. Rüyamkent 1 Sitesi,A Blok D:1, 07160 Muratpaşa/Antalya

www.procombilisim.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.