Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

Talip Türkmen Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 16. Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin 16. bölümünde; Antalya Belek’te Otel Bilgi İşlem Müdürü olarak kariyerine devam eden Talip Türkmen ile sohbet ettik.

Talip Türkmen ile mesleğe nasıl başladığı, uzun yıllardır devam eden otel bilgi işlem yöneticisi olarak neler yaptığını, otel bilgi işlem yöneticisi olmanın keyifli ve zor yanlarını, sivil toplum kuruluşları olan dernekleşme ve mesleki dayanışmanın önemi ve bilişim sektörümüzle ilgili daha pek çok konu da keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisi ile daha önce gerçekleştiremediğimiz bu röportajımızı yapabilmiş olmaktan da ayrıca çok mutlu olduk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bir sonraki röportajımızda görüşme temennisiyle, bizleri izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.