Bilişim ProfesyonelleriRöportajlar

 Sedat Ay Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar 17. Bölüm

Süper Sponsorumuz Biga Bilişim‘in destekleri ile hazırladığımız Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar serimizin 17. bölümünde; Antalya MarkAntalya İşletmesinde Bilgi İşlem ve Teknik Müdür olarak kariyerine devam eden Sedat Ay ile sohbet ettik.

Sedat Ay ile mesleğe nasıl başladığı, uzun yıllardır devam eden bilgi işlem yöneticisi olarak neler yaptığını, sonrasında işletmede teknik müdür olarak da yaptığı görevleri, büyük bir alışveriş merkezinde bilgi işlem yöneticisi olmanın önemi ve bilişim sektörümüzle ilgili daha pek çok konu da keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisi ile daha önce gerçekleştiremediğimiz bu röportajımızdan da ayrıca çok mutlu olduk.

Biga Bilişim‘in sunduğu “Bilişim Profesyonelleri ile Röportajlar” özel serimize devam edeceğiz. Bir sonraki röportajımızda görüşme temennisiyle, bizleri izleyen bütün Bilişim Profesyonellerine ve bilişim sektörü meraklılarına iyi seyirler diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.