Antalya Bilişim HaberleriHaber Duyuru EtkinlikManşet

TBD 8. Turizm Teknolojileri Günü için Geri Sayım

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Antalya Şubesi tarafından düzenlenecek olan 8. Turizm Teknolojileri Günü için Geri Sayım Başladı!

Gelenekselleşen Etkinlik için hazırlıklar ve geri sayım başladı

1971 Yılında Ankara da kurulan Türkiye Bilişim Derneği’nin Antalya Şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe her yıl ki etkinlikte olduğu gibi Türkiye’nin bir çok şehrinden binlerce Bilişim Profesyonelleri ile Turizm Teknolojileri konusunda Sektör Temsilcileri ve Turizm Teknolojilerine meraklı katılımcı tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.

Bu yıl 24 Ekim 2023 tarihinde Hotel Su‘da gerçekleşecek olan, bölgemizin ve turizmin teknoloji alanındaki en prestijli organizasyonunda siz de aşağıda yer alan linke tıklayarak Kayıt İşlemini gerçekleştirebilir ve yerinizi alabilirsiniz.

Bu yıl yapılacak Etkinlik Programı ve detayları, önümüzdeki günlerde, Türkiye Bilişim Derneği Antalya Şubesi Yönetimi tarafından açıklanması bekleniyor.

Ayrıca 8.si yapılacak olan Turizm Teknolojileri Günü etkinliğine Sponsor olmak için TBD Antalya Şubesi Yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki etkinliklerin programını ve detaylarını bu linkten inceleyebilirsiniz.

One thought on “TBD 8. Turizm Teknolojileri Günü için Geri Sayım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.